Skip to content

Ezīšfests izziņo pirmos festivāla māksliniekus

Augusta izskaņā Tallinas ielas kvartālu pieskandinās vasaras noslēguma festivāls “Ezīšfests 2023” ar dziesmām, dejām, dažādām aktivitātēm un izklaidēm radošā gaisotnē līdz pat saullēktam. Uz vairākām festivāla skatuvēm kāps Pērkons, Inokentijs Mārpls, Prusax, Krata, PND, Zeļģis, Čipsis un Dullais, Vēbere un Arutjunjans, Elizabete Balčus,  Gapoljeri, Diona, Grupa Jānis, dīdžeju plejāde DJ Magnuss Eriņš, DJ Miami, DJ Lietuvietis, DJ Cukurpaps un daudzi citi.

26. augustā kroni vasarai, kā ierasts, uzliks “Ezīšfests”, kura ietvaros uz sešām dažādām festivāla skatuvēm kāps tādas leģendas kā PĒRKONS un Latvijas pagrīdes mūzikas tēvi, pankroka apvienības INOKENTIJS MĀRPLS un PND. Hip-hop scēnu atklāj neviens cits kā pirmais līgā – reperis PRUSAX, nu jau savu vārdu latviešu hip-hop mūzikas kartē atzīmējušais ZEĻĢIS un apvienība KRATA – Edavārdi, Čižiks un Dubra, kuri no Ezīšfesta apmeklētājiem izkratīs visus vasarā uzkrātos deju soļus. Programmu papildinās arī viena no pašmāju ekscentriskākajām mūziķēm, multi-instrumentāliste un dziedātāja ELIZABETE BALČUS, neparastās balss īpašnieces, harizmātiskās EVIJAS VĒBERES un džeza un improvizētās mūzikas bundzinieka IVARA ARUTJUNJANA duets, virtuves kabarē apvienība GAPOLJERI, enerģiskā dziedātāja DIONA, “jaunā viļņa šlāgeri” ČIPSIS UN DULLAIS, kā arī nenopietni nopietnā GRUPA JĀNIS. Pie dīdžeja pults ritmu uzdos DJ MAGNUSS ERIŅŠ, DJ MIAMI, DJ LIETUVIETIS un DJ CUKURPAPS. Tuvojoties festivālam, tiks izziņoti vēl daudzi citi mākslinieki, performances un aktivitātes dažādām gaumēm.

Festivāla biļešu skaits ir ierobežots, un to cenas pakāpeniski tiks paaugstinātas, tāpēc organizatori iesaka neatlikt iegādi uz pēdējo brīdi. Draudzīgās cenas biļeti no 13 eur meklē ezisfests.lv vai “Biļešu Serviss” tīklā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit