Skip to content

Fakts izdod hokeja komandai “Dinamo Rīga” veltītu singlu un videoklipu “Sirds”.

Hiphop izpildītājs un mūzikas producents Fakts, īstajā vārdā Jānis Šmēdiņš, nodod klausītājiem un hokeja faniem videoklipu “Sirds”, kas ir pirmais singls no Fakta gaidāmā debijas albuma “Vainīgs Tu”.

“Jau ieraksta tapšanā zināju, ka to gribēšu veltīt sev vistuvākajam sporta veidam – hokejam. Bija skaidra vīzija, kādu vēlos redzēt dziesmas videoklipu, kā arī pati dziesma varētu tīri labi izklausīsies arēnā. Tas organiski izvērtās par lielisku sadarbību ar HK “Dinamo Rīga” un veltījumu kluba 9. sezonas mājas spēlēm,” atklāj Fakts. 

Videoklipa “Sirds” autors ir Fakts, bet tā tehniskajā producēšanā piedalījušies Ivo Buģis un Mārcis Krasovskis. Video filmēts “Arēnā Rīga” un tajā redzami spēcīgākie un emocionālākie kadri no nesenajām “Viasat Sport Baltic” translētajām “Dinamo Rīga” komandas mājās spēlēm.

Sākot ar 12. oktobri dziesma pieejama lielākajos mūzikas straumēšnas servisos – Spotify, Deezer, Apple Music, iTunes u.c.

Jānis Šmēdiņš jeb Fakts līdz šim sadarbojies, producējis un miksējis dziesmas tādiem mūziķiem un mūziķu projektiem kā Gacho, MESA, Agnese Rakovska, Triana Park, Pēteris Upelnieks, Dvines u.c.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit