Skip to content

FAKTS izdod jaunu dziesmu “Bezmiegs”

Šodien, 22. martā pie klausītājiem nonāk Fakta dziesma “Bezmiegs”, kas turpina papildināt jauno dziesmu klāstu šī gada mūziķa aktivitāšu ietvaros. Pirms diviem mēnešiem FAKTS (īstajā vārdā Jānis Šmēdiņš) izdeva dziesmu “Neuztraucies”.  

Kopā ar dziesmu tiek publiskots videoklips ar trillera cienīgu sižetu, video veidojis Toms Auziņš, un pats Fakts, piedalās aktrise Zane Zariņa.

Lai gan pēdējo pāris gadu laikā Fakts vairāk darbojies kā studijas producents, piedaloties daudzu citu Latvijas mūzikas projektu dziesmu tapšanā, paralēli tam mūziķis klusībā strādājis arīdzan pie savām dziesmām. Tagad, uzsākot sadarbību ar Warner Music, raitā secībā dziesmas tiks nodotas klausītājiem.

Par Fakts

Fakts – Mūsdienu POP/HipHop/R&B izpildītājs, producents Jānis Šmēdiņš ar mūziku pazīstams jau kopš bērnības. Mūzikai pievērsies kā bītmeikers, producents un šodien panākumus gūst ne tikai Latvijā, bet arī rietumos! Piedalījies procesos pie Latvijas lielākajām dziesmām un albumiem, kuri guvuši “Zelta mikrofona” nominācijas, gan pašus zelta mikrofonus. (MESA: 2017, Kurts – Laikā 2022)
Strādājis ar tādiem Latvijā pazīstamiem māksliniekiem kā MESA/Gacho, Dons, Aminata, Kurts, rolands če, Singapūras Satīns, Skutelis, Reiks, Astro’n’out, Prusax u.c.

Fakta personīgā skatuves karjera sākusies 2005. gadā, bet profesionāli sācis darboties 2009. gadā kopā ar Gacho. Pēc nepilniem 10 gadiem 2017. gadā klajā nāk Fakta solo debijas albums ”Vainīgs Tu”, kas saņem slavinošas atsauksmes,  daudziem koncertiem un spilgtiem panākumiem! Albumam sekoja vairāki EP, kas ziņoja gan par “Vainīgs Tu” izskaņu, kā arī par nākotnes turpmākajiem plāniem: otro studijas albumu kurš pie klausītājiem nenonāca gan personīgo, gan globālo iemeslu dēļ. 2022. gada nogalē noslēdz līgumu ar vienu no lielākajām pasaules ierakstu izdevējkompānijām Warner Music.

Foto – Toms Auziņš

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit