Skip to content

Fiņķis un PRAGAII izdod singlu “Kā pavadīt jaunību” no vasarā gaidāmā albuma

Reperis Fiņķis un eksperimentālās pop mūzikas duo PRAGAII izdod singlu “Kā pavadīt jaunību”, kas ir pirmais plašākai publikai pieejamais vēstnesis no vasarā gaidāmā albuma. Dziesmu no šodienas ir iespējams dzirdēt populārākajos straumēšanas servisos.

Fiņķis, elektroniskās mūzikas pārstāvis Kaspars Kubeckis jeb Kashuks un producents Aleksis Luriņš (duets PRAGAII) darbu pie kopīga albuma sākuši jau 2019. gada jūlijā. Dziesma “Kā pavadīt jaunību” sevī iekļauj grandžīgu skanējumu un viegli plūstošu rečetatīvu, kas kulminējas fiktīvā stāstā par veltīgi izšķiestu dzīvi.

“Strādājot pie šī materiāla jutos ļoti brīvi, bez jebkādiem ierobežojumiem”, stāsta Fiņķis. “Puiciski un pēc huligāniem, bet beigu beigās uzpasējām, lai neizsmērē tie puikas ēteru”, dziesmas gala versiju raksturo producents Aleksis Luriņš. “Ilgi nāca, bet labi atnāca”, smejas Kashuks.

Singla “Kā pavadīt jaunību” tapšanā piedalījies arī grupas “Kasetes” pārstāvis Rūdolfs Zagorskis, kā arī dzirdama Latvijas Nacionālā teātra aktiera Ģirta Jakovļeva balss. Singla vizuālo noformējumu veidojusi māksliniece Zane Priede. Dziesma ierakstīta studijā “Mute”, Rīgā.

Veiksmīga līdzšinējā sastāva sadarbība un kopīgas intereses materializējušās pilnmetrāžas albumā, kas sabiedrības vērtēšanai tiks nodots šī gada vasarā. Grupa PRAGAII un Fiņķis jau iepriekš sadarbojušies ar mūziķi Goran Gora dziesmā “Depresijas Kabinets”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit