Skip to content

Fiņķis un “PRAGAII” izdod singlu “Tāds slinkums” un izziņo albumu

Hiphopa mākslinieks Fiņķis un eksperimentālās mūzikas duo “PRAGAII” izdod singlu “Tāds slinkums”. Dziesmas mūzikas autori, elektroniskās mūzikas pārstāvis Kashuks (Kaspars Kubeckis) un producents Aleksis Luriņš jeb grupa “PRAGAII” par dziesmas radošo procesu izsakās lakoniski: “Tāds slinkums kaut ko domāt. Varbūt citu dienu”.

“Strādājot pie albuma ar Aleksi un Kasparu bijām nonākuši pie vairākiem “gulēšanas” periodiem, kas mūsu radošo procesu iesaldēja uz kādu konkrētu laika posmu,” stāsta Fiņķis. ““Tāds Slinkums” reflektē uz mūsu attieksmi pret šo materiālu atsevišķos albuma rakstīšanas posmos.”

Dziesmas video radīts kopā ar režisori Elīzu Jordani un operatoru Tomu Šķēli. Par video klipa tapšanu Fiņķis stāsta: “10 stundas pirms dziesmas iznākšanas piekrāmējām pilnu busu un aizbraucām uz Ogri. Tieši tik vienkārši”.

Albums ar tādu pašu nosaukumu – “Tāds slinkums” – gaidāms jau 27. aprīlī. Tajā būs iekļautas jau publikai labi zināmās dziesmas “Maza Rīga” un “Kā pavadīt jaunību”, kā arī vēl nedzirdēti skaņdarbi.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit