Skip to content

“Fonds Līdzskaņa” nometnē 3 dienu laikā radītas 11 jaunas dziesmas

Šonedēļ norisinājās jau trešā “Fonds Līdzskaņa” sociāli radošā nometne. Tās ietvaros visdažādāko mūzikas žanru pārstāvji kopā radījuši 11 jaunus skaņdarbus ar mērķi palīdzēt grūtībās nonākušiem Latvijas mūziķiem.

Katram mūziķim ir sava motivācija kāpēc braukt, piedalīties un kopā radīt. “Mana izvēle, bija mana vēlme izkāpt ārā no savas komforta zonas, jo patiesībā esmu tāds vairāk noslēgts tips. Bet, šajā visā ir kas daudz svarīgāks – rūpes par savējiem. Ir forši, ka ir tāds “Fonds Līdzskaņa” un nometnes, kur mēs kopā varam mācīties viens no otra un kādam šādā veidā arī palīdzēt,” tā par dalību nometnē stāsta reperis ansis jeb Ansis Kolmanis.

Kopumā nometnē šogad piedalījās ap 40 dalībnieku, tostarp Aminata, Katrīna Gupalo, Ansis Kolmanis, Kārlis Auzāns, Jānis Miltiņš, Edgars Kreilis, Valdis Atāls, Andžejs Grauds, Rolands Balodis-Ūdris ar ģimeni un citi. Mūziķi bija izdomas bagāti un nometnē radītās dziesmas veidoja dažādās studijās: “Pateicoties tehnoloģiju attīstībai un piesaistīto dalībnieku spējām, varējām izveidot vairākas eksperimentālās ierakstu studijas gan iekštelpās, gan brīvā dabā. Paldies visiem nometnes dalībniekiem par ziedoto laiku!” stāsta mūziķis Atis Zviedris.

Nometnes organizatori izsaka lielu pateicību nometnes atbalstītājiem, kuri šogad sasnieguši rekorda skaitu. Ar viņu palīdzību bija iespēja radīt dziesmas, nodrošināt ēdināšanu, gleznošanu, rīta rosmi un citas aktivitātes. Liels paldies vadošajam studijas un DJ aprīkojuma veikalam Baltijā “T Studio”, SIA “Gadgets”, “Dārza Spēles”, Iecavas mūzikas un mākslas skolai, Andžeja Grauda bungu skolai, Herbem par ģitāru kombjiem, “Vedam.lv” – īpaši Gatim Rūtiņam, Līvai Graudiņai, Flērai Pētersonei, Viesu namam “Melnmeķi”, īpaši Jurim Sīgam, Aināram Tretjakovam, Laurim Aleksejevam, “LaTS”, “Tukuma Piens”, “RIMI”, Z/S “Birznieki”, “Bauskas Alus”, Z/S “Ataugas”, “Maiznīca Flora”, “Cēsu Alus”, “MAXIMA”, “Jānis Sauka” gaļas veikalam, “Forevers”, “Balticovo”, Z/S “Mazvizbuļi”, “Rāmkalni”.

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan finansiālu atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu ikdienas apstākļus vai aktualizētu viņa radošo darbību.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit