Skip to content

Fools On Parade izdod savu otro studijas albumu „Human Reaction”

Ietekmējoties no atstātajām pandēmijas rētām un cilvēciskiem pārdzīvojumiem, Fools On Parade savu otro studijas albumu “Human Reaction” raksturo kā enerģisku, harizmātisku un atklātu. Jāatzīst, ka albums grupai ir kā ievērojams lēciens ārā no komforta zonas un veiksmīgs mēģinājums iekļūt dažādas dziesmu kategorijas, to skaitā dziesmās par mīlestību. Jau kādu laiku grupa vēlas izbēgt no viendabīga stila, un ar gadiem augot muzikāli, cenšas eksperimentēt ar savu skanējumu. “Human Reaction” ieraksts iemūžināts Fools On Parade Ropažu studijā, bet pēcapstrāde tapusi sadarbībā ar Mix & Master skaņas inženieriem. Šī albuma tapšanā piedalījies līdz šim lielākais cilvēku skaits un tā ietvarots plānots izdot trīs mūzikas video.

Darbojoties jau no 2017. gada, Fools on Parade ir ieguvuši zināmu atpazīstamību zem Latvijas postgrandža scēnas ar savu debijas albumu “Hometown Stories” un izpelnījušies vairākas atzinības dažādās Latvijas radio stacijās un mūzikas avīzēs. Puiši ir atklājuši kā pamatīgi iekustināt publiku, nospēlējot 97 koncertus gadā un uzstājoties tādos festivālos kā Summer Sound, Playground, TasTe un Open Air Festival, liekot apmeklētājiem pamatīgi iesvīst.

“Viens no 2019. gada patīkamākājiem atklājumiem latviešu rokmūzikā. Enerģisks, aizrautīgs un jauneklīgs postgrandžs, kam no aktīvajām grupām Latvijā grūti atrast līdziniekus,” NRA (Neatkarīgā Rīta Avīze). 

“Velmeris šobrīd laikam ir labākais “grunge” vokālists Latvijā,” Sandris Vanzovičs (NRA)

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit