Skip to content

“Frailty” jauns albums “Ways Of The Dead”

Pēc mūzikas rakstīšanas vairāku gadu garumā, un izvairīšanās no aktīvas koncertdarbības, pašmāju Death/Doom metal grupa “Frailty” izdod savu trešo albumu “Ways of the Dead” .

Jaunais materiāls iezīmē pavērsienu grupas muzikālajā daiļradē – šoreiz “Frailty” tradicionālo melanholisko skanējumu ir nomainījuši daudz agresīvāki, ekstrēmāki un ātrāki Black un Death metal toņi.

Pati grupa komentē: “Mēs vēlējāmies paveikt ko netradicionālu un klausītājam no mums ļoti negaidītu. Mēs pārkāpām noteikumus un nospraudām sev jaunas robežas. Mūzikas paātrināšana likās ļoti piemērota un dabiska šādam albumam, kurš gluži vienkārši pieprasīja vēl eklektiskāku piegājienu, nekā viss iepriekš radītais. Mēs ļoti pamatīgi koncentrējāmies uz Tuvo Austrumu mūzikas elementiem, līdz ar to albuma skaņai piemīt mežonīgs skaistums, gluži kā smilšu vētrai tuksnesī. Visas “Ways of the Dead” dziesmas ilustrē neprātīgā nekromanta Abdula Alhazreda piedzīvojumus. Šo literāro tēlu savulaik radīja H.F. Lovkrafts, un viņš kā galvenais varonis figurē D. Taisona romānos Necronomicon un Alhazred.

Lovkrafta un viņa sekotāju darbi ir ļoti pateicīgs un iedvesmojošs materiāls grupām, kuras spēlē dažādu žanru smago mūziku. Mēs pilnīgi noteikti neesam pirmā grupa, kas iedvesmojusies no Lovkrafta literārā mantojuma, tomēr mums bija svarīgi sekot savai iedvesmai, nevis uztraukties par citām lietām. Lovkrafta sekotāja D. Taisona romāni kalpoja par lielisku pamatu “Ways of the Dead” konceptam, un mēs ceram, ka mūsu muzikālā interpretācija būs tiem atbilstoša. Tiem, kuri jautās – kur tad palicis Doom metal? – mieru, tikai mieru, jo albumā “Ways of the Dead” dzirdēsiet arī to.

No 22.03.17 albums pieejams visos lielākajos mūzikas straumēšanas servisos digitāli, Cd formātā meklējams mūzikas veikalos Rīgā, savukārt jau drīzumā albums būs pieejams arī  divās 180 gramu vinila platēs. Albums ierakstīts “Frailty” studijā, Andra Zača uzraudzībā, miksēja Gints Lundbergs, savukārt māsterēja Gregs Čandlers.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit