Skip to content

FRAMEST piedalās Leonarda Bernsteina mūziklā Vācijā

Šajā nedēļas nogalē, divās Vācijas pilsētas izskanēs leģendārā amerikāņu komponista Leonarda Bernsteina muzikālais iestudējums “Mesa”, kura galvenajās lomās iejutīsies vokālās grupas FRAMEST dziedātāji Rūta Dūduma, Beāte Zviedre, Jānis Ķirsis un Mikus Abaroniņš.

Jau šī gada pirmajos mēnešos iesākās FRAMEST gatavošanās posms, kad grupa tika uzaicināta piedalīties ievērojamajā mūziklā Vācijā, pilsētās Trīre (Trier) un Maincā (Mainz). L. Bernsteina “Mesa” ir ļoti apjomīgs muzikāls uzvedums dziedātājiem, instrumentālistiem un dejotājiem. Jau nedēļu FRAMEST atrodas Vācijā, kur aktīvi norit mēģinājumi kopā ar vairāk kā 150 citiem uzveduma dalībniekiem, starptautiski apbalvotā diriģenta Bassem Samir Akiki un latviešu režisores Rēzijas Kalniņas vadībā.

“Mēs Vācijā neesam pirmo reizi, taču līdz šim te bijām piedalījušies vokālajos konkursos. Šoreiz – pavisam cita pieredze un cita veida atbildība’’, stāsta grupas mākslinieciskais vadītājs un komponists Jānis Ķirsis. “Bernsteina “Mesā” katram FRAMEST dalībniekam ir sava solo loma un tēls, kuru izkopt un iejusties tajā. Ļoti liela nozīme ir aktierspēlei, kuru izprast mums palīdz režisore Rēzija Kalniņa. Esam ļoti priecīgi, ka sadarboties ar izcilām Latvijas skatuves personībām izdodas arī ārpus dzimtenes”, tā J. Ķirsis.

Koncerti šo sestdien notiks “St. Maximin”, Trīrē un svētdien “Alte Lokhalle”, Maincā. Sīkāka informācija par norises laikiem un biļešu iegādi:

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit