Skip to content

FRAMEST piedāvā vēl nebijušu Ziemassvētku popūriju, apvienojot Tranzīts, A-Eiropa, Labvēlīgais Tips un citu grupu dziesmas

Vokālā grupa FRAMEST Ziemassvētku laikā priecē klausītājus visā Latvijā ne tikai ar sirsnīgiem koncertiem, bet arī smīdina interneta lietotājus ar jautru dziesmu popūriju svētku noskaņās. Tajā var dzirdēt melodijas no pašmāju populāriem dziedātājiem un grupām – Tranzīts, A-Eiropa, Lauris Reiniks, Instrumenti, Prāta Vērta, Labvēlīgais tips un citus.

“Kurš teica, ka a cappella mūzika ir lēna un garlaicīga?!” smejas FRAMEST dziedātāji, Beāte Zviedre (soprāns), Rūta Dūduma (alts), Mikus Abaroniņš (tenors), Jānis Ķirsis (baritons) un Roberts Memmēns (bass). “Latviešiem ar humora izjūtu viss ir kārtībā, tādēļ mēs radījām citādāku Ziemassvētku popūriju, savienojot dziesmas, kuras parasti netiek asociētas ar šiem svētkiem, bet klausītājiem par pārsteigumu, ļoti labi iet kopā,’’ tā grupa.

Šī gada 25.decembrī plkst.18.15 vokālās grupas FRAMEST Ziemassvētku koncerta ierakstu no Rīgas Kongresu nama varēs noskatīties Latvijas Reģionu Televīzijā (Re:TV).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit