Skip to content

FRAMEST STARPTAUTISKĀ A CAPPELLA KONKURSĀ IEGŪST ZELTU UN SUDRABU

Vokālā grupa Framest sestdien atgriezās no Grācas (Austrija), kur piedalījās starptautiskā a cappella vokālo grupu konkursā Vokal.Total, kas ir viens no šī brīža prestižākajiem ansambļu konkursiem Eiropā, pulcējot labākās klasiskās, popmūzikas un džeza a cappella grupas no visas pasaules.

Framest konkursā piedalījās ar divām programmām, klasiskās mūzikas kategorijā iegūstot 2. vietu, savukārt džeza mūzikas kategorijā grupas sniegums tika novērtēts kā labākais un saņēma galveno apbalvojumu (Ward Swingle Award GOLD). Grupa izpelnījās arī skatītāju simpātiju balvu.  

Konkursantus izvērtēja starptautiska žūrija, kuras sastāvā bija populārās zviedru a cappella grupas „The Real Group” bass Andres Jalkeus,  konkursa „Vokal Total” dibinātājs un producents Matthias Becker, grupas „New York Singers” dalībniece Lauren Kinhan, grupu „The Flying Pickets” un „Wise Guys” bass Andrea Figallo. 

Framest saņēma arī šī gada konkursa speciālbalvu – īpašu 3D audio un video ierakstu Grācas Elektroniskās mūzikas un akustikas institūtā.

Pašlaik grupa gatavojas koncertam festivālā „MDR Musiksommer”, kurš 9. augustā notiks Leipcigā (Vācijā), turpina darbu pie jaunas koncertprogrammas kopā ar Raimondu Tigulu – Dainu Skapis, kuras atskaņojums gaidāms šajā rudenī, kā arī aicina uz solo koncertu Daugavas koncertzālē 20. augustā. 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit