Skip to content

FRAMEST turpina koncertēt Taivānā un nes Latvijas vārdu pasaulē

Šonedēļ noslēgsies vokālās grupas FRAMEST koncerttūre Taivānā, kur būs aizvadīti 12 koncerti dažādās pilsētās.

Oktobra mēneša vidū FRAMEST devās uz Taivānas Starptautisko vokālās mūzikas festivālu, lai pārstāvētu Latviju starp citiem Eiropas un Skandināvijas mūziķiem. Grupa šobrīd ir ar ovācijām uzstājusies jau 10 koncertos dažādās pilsētās, taču priekšā ir vēl divi – Taivānas galvaspilsētā Taipejā, vēsturiskajā Zhongshanas koncertzālē.

FRAMEST jau iepriekš ir koncertējusi tādās Āzijas valstīs kā Ķīna un Japāna, taču Taivānas pieredze ir īpaša. “Mēs vēl nekad iepriekš nebijām ārzemju koncertos uzņemti tik labi! Eiropas mūziķi Taivānā ir sava veida eksotika un uz mums skatās ar apbrīnu, ka esam tik tālu braukuši un neesam likuši vilties. Mūsu koncertus apmeklēja gan jaunieši, gan mūzikas profesionāļi. Piemēram, Taichung pilsētā uzstājāmies parkā, debesskrāpjos ieskauti un ziniet, kas bija visfantastiskākais? Dziedot Raimonda Paula “Davāja Māriņa”, pūlis dziedāja līdzi melodijai! Tas bija neaprakstāmi emocionāli un skaisti,” iespaidos dalās grupas mākslinieciskais vadītājs un komponists Jānis Ķirsis.

Šīs nedēļas beigās FRAMEST mēros ceļu atpakaļ uz dzimteni Latviju ar jauniem iespaidiem un gatavosies Valsts svētku un Ziemassvētku koncertiem.

Vokālās grupas FRAMEST sastāvā ir pieci profesionāli un daudzpusīgi dziedātāji – Beāte Zviedre (soprāns), Rūta Dūduma (alts), Mikus Abaroniņš (tenors), Jānis Ķirsis (baritons) un Roberts Memmēns (bass).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit