Skip to content

„Franco Franco” atgriežas 90-itajos gados un publicē košu videoklipu dziesmai “Up”.

Spilgtā pašmāju indīpopa grupa „Franco Franco” publicē videoklipu dziesmai “Up”, ar kuru startē Eirovīzijas nacionālajā atlasē “Supernova 2017”. Dziesma ir otrais singls no mazalbuma “Moon + Light”, kas nominēts “Zelta Mikrofons” balvai kā labākais alternatīvās vai indie pop mūzikas ieraksts.

Dziesmas “Up” stāsts ir par izvēli, kura dota katru dienu – palikt pagātnē vai pārvarēt grūtības un doties uz priekšu jeb uz augšu,” atklāj grupas soliste Elizabete Vētra, piebilstot, ka dzīves smagie brīži cilvēku pilnveido.­­­

Videoklipa režisors Reinis Spaile (“Steve Spencer Production”) „Up” radījis kā īsfilmu ar atsauci uz 90-ito gadu kino. “Stāsts i­­r par pusaudžu mīlestību – laiku, kad sajūtas ir spilgtas un viennozīmīgas. Līdzīgi kā dziesmas vēstījums arī stāsts beidzas pacilājoši ar galvu reibinošu lidojumu,” atklāj Spaile.

 “Up” videoklips uzņemts Ādažu lidlaukā un Cēsu Valsts ģimnāzijas telpās, kur trīs no grupas dalībniekiem savulaik mācījušies. Klipa veidošanā iesaistīti arī ģimnāzijas esošie un bijušie skolnieki, kuri lieliski iejutušies sev piešķirtajās lomās. Videoklipa operators ir Jānis Šēnbergs, savukārt mākslinieciskā redaktore Zane Priede. Videoklips tapis sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību.

Ar dziesmu “Up” grupa jau šo svētdien kāps uz Eirovīzijas nacionālās atlases „Supernova 2017” skatuves. „Up” ir otrais singls no mazalbuma “Moon + Light”, kas nominēts “Zelta Mikrofons” balvai kā labākais alternatīvās vai indie pop mūzikas ieraksts. Savukārt albuma producents Reinis Sējāns („Instrumenti”, „Reynsi”) saņēmis īpašo balvu kā 2016. gada labākais studijas producents.

Dziesma “Up” klausāma straumēšanas platformā Spotify, interneta veikalā iTunes un citos digitālās mūzikas izplatīšanas kanālos.

„Franco Franco” darbojas kopš 2010. gada, 2013. gadā publicējusi debijas mazalbumu „Color Me”. 2016. gadā grupa atgriezusies ar otro EP „Moon + Light” un albuma prezentācijas koncertu, aktīvi uzstājoties tādos festivālos kā Playground Festival, Fono Cēsis, Piens Fest.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit