Skip to content

Fusion grupa “S&T Syndicate” iepriecina klausītājus ar videoklipu skaņdarbam “Afternoon Train”

Instrumentālā fusion grupa “S&T Syndicate” nodod mūzikas cienītājiem animētu videoklipu skaņdarbam “Afternoon Train”, kas iekļauts arī grupas jaunajā albumā “Elevator Music 2.1”.

Instrumentālo kompozīciju “Afternoon Train” mūziķi apraksta kā ainavisku redzējumu braucienam ar retro vilcienu kalnainā apvidū ar daudziem tuneļiem un ar detektīva cienīgu sižetu, kurš saglabā spriedzi un intrigu. “Afternoon Train” videoklips ir Kaspara Bunča veidota animācija, kas klausītājam ļaus iejusties pēcpusdienas vilciena pasažiera lomā.

“S&T Syndicate” ir instrumentālā fusion grupa no Rīgas, kas savā mūzikā apvieno džeza, roka un elektronikas elementus. Augusta beigās grupa savus klausītājus iepazīstināja ar otro studijas albumu “Elevator music 2.1”. Nosaukumā ironizējot par lifta mūzikas jēdzienu un instrumentālās mūzikas lomu ikdienā, “S&T Syndicate” apraksta albumu kā savu lifta mūzikas versiju 2.1, kur liftā var satikt visneparastākos tipāžus. Un arī pats lifts ir tāds, kas var aizvest uz visneierastākajām vietām.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit