Skip to content

Gaidot Valentīna dienu, grupa “Saldās sejas” izdod dziesmu “Dzimis mīlēt”

Grupa “Saldās sejas”, gatavojoties visu mīlētāju dienai, kuru pasaulē pieņemts atzīmēt 14. februārī, publicē jaunu dziesmu “Dzimis mīlēt”. Autoru tandēms Tomass Kleins un Guntars Račs ir divi no tiem mūziķiem, kas tālajā 1984. gadā Liepājā bija šīs mūžīgās blakusprojektu grupas pamatlicēji, kopā ar Zigfrīdu Muktupāvelu, Ainaru Virgu, Ivo Fominu un citiem.

Tomass Kleins: “Apkārt netrūkst skumju un bēdu. Dažreiz šķiet, ka nekā cita nemaz nav. Taču vienmēr kaut kur ir mīlestība, jo tas ir iemesls, kāpēc esam nākuši šajā pasaulē. Mēs esam dzimuši mīlēt.”

Sākotnēji bija plānots dziesmu publicēt kā vienu no mēneša dziesmām projekta “12” ietvaros, taču pēc vairākkārtējām dziesmas vārdu pārrakstīšanas reizēm, tika nolemts dziesmu publicēt kā atsevišķu singlu, ārpus jebkādiem projektiem un koncepcijām.

Guntars Račs: “Kamēr būs mīlestība, mums būs iemesls dzīvot, pārdzīvot, cīnīties un upurēties. Nekā svarīgāka par to nav. Kā nu kurš pie šīs atziņas nonāk, tas jau ir cits jautājums. Patīkamu klausīšanos!

Bez Guntara un Tomasa ierakstā piedalījušies arī Katrīna Bindere (balss), Jānis Narkevics Jr. (balss, ģitāra), Uģis Tirzītis (ģitāra) un Andris Alviķis (bass).

Dziesmas pirmatskaņojums notiks šī gada 5. februārī Jaunmoku pilī, kur notiks grupas dalībnieku koncerts, pirmo reizi atverot Guntara Rača jauno dzejoļu grāmatas “365” 4. daļu. Biļetes: https://bit.ly/3rGWJII

Klausies dziesmu Spotify, Apple Music, Deezer un citur: https://orcd.co/eeqjw5v

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit