Skip to content

Godalgotā Lapsene nāk klajā ar jaunu dziesmu

Nule kā ar balvu “Zelta Mikrofons” apbalvotais mūzikas projekts Lapsene laidis klajā jaunu dziesmu “Par vidējo pirkstu”.

“Šī ir kā sacelšanās dziesma, kas draudzīgi atgādina par katra reiz piedzīvotajām dzīves situācijām, kad trūcis pacietības vadzis,” ierakstu lakoniski komentē autors Artis Dvarionas.

Tikmēr, projekta Lapsene aizvadītā gada maijā izdotais albums “Sākums” 8. martā apbalvots ar mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons”. Tas atzīts par pašmāju labāko “Roka vai metāla mūzikas albumu” 2023.gadā.

Līdz ar jaunās dziesmas publiskošanu, Lapsene arī aicina uz savu pirmo pavasara koncertu, kas notiks 26. aprīlī Tallinas ielas kvartāla kultūrtelpā “Tu jau zini kur”, Tallinas ielā 10-3, Rīgā. Koncerts notiks Tallinas ielas kvartāla minifestivāla ietvaros, kur Lapsene vienā vakarā uzstāsies kopā ar pagājušā gada rudenī veiksmīgi atgriezušos grupu “Detlef”.

Jaunās dziesmas ierakstu producējuši Artis Dvarionas un JJ Lush jeb Jānis Jačmenkins, bet tās videoversiju veidojusi māksliniece Madara Dzintara-Pluša.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit