Skip to content

“Grimbergen” Vasaras festivāls Berga bazārā tomēr notiks

Jau sesto reizi Berga bazārā notiks “Grimbergen” Vasaras festivāls, ļaujot vēsturiskajā pagalmā klātienē satikties nelieliem muzikālajiem projektiem un nesteidzīgiem mūzikas baudītājiem. Pirmais koncerts paredzēts 8. jūlijā, kad uz skatuves kāps jestrā latīņamerikāņu mūzikas apvienība “Kasike”, kurā saspēlējušies mūziķi no Brazīlijas, Čīles un Latvijas un kas pērn “Grimbergen” Vasaras festivālā spēja radīt muzikāli viskrāsaināko karstasinīgas ballītes sajūtu.

Trio “Kasike” dalībnieki – Rodrigo Manfrinati, Migels Andress Hernandezs Giraldi un Artjoms Sarvi – uzsver, ka viņu apvienības galvenais mērķis ir aicināt cilvēkus sadziedāties, izdejoties, smaidīt un svinēt dzīves un ļaužu dažādību. Šai vasarai pat vairāk kā atbilstoši.

Koncerti Berga bazārā notiks trešdienu vakaros, neizpaliekot vīna bāra “Garage” un restorāna “Andalūzijas suns” garšīgajam piedāvājumam.

15. jūlijā Berga bazāra viesus muzikāli priecēs “Latvian Blues Band” līderis Bux jeb Jānis Bukovskis, piedāvājot ieklausīties skaistākajās blūza balādēs, bet 22. jūlijā par mīlestību dziedās Ivo Grīsniņš-Grīslis.

Jūlija koncertsēriju 29. datumā noslēgs pianists Andrejs Osokins kopā ar dziedātāju Katrīnu Gupalo. “Berga bazārs mums abiem kļuvis par ļoti īpašu un mīļu vietu, kur bieži atpūšamies un tiekamies ar draugiem,” saka Andrejs. “Tāpēc esam ļoti priecīgi 29. jūlijā pieskandināt šo brīnišķīgo vietu ar savu mūziku! Programma šoreiz būs pat ekstrēmi daudzveidīga – no klasiskās mūzikas, caur džezu, Imanta Kalniņa daiļradi, teātra un kino mūziku, līdz pat jutekliskajām Katrīnas oriģinālkompozīcijām.”

“Grimbergen” Vasaras festivāls turpināsies arī augustā. Informācija par tad paredzētajiem koncertiem vēl sekos.

“Mums ir liels prieks, ka tomēr izdevies sarīkot festivālu arī šogad,” saka tā producente Maija Moira Mazanova. “Spītējot pandēmijas skarbajam triecienam, vasaras koncertsezona ir sākusies, un pieļaujamais nelielais koncertformāts atbilst mūsu festivāla idejai par neuzbāzīgu un netraucētu mūzikas baudīšanu.”

Koncerti Berga bazārā sāksies pulksten 19.00 un ieeja tajos būs bez maksas. Par galdiņu rezervēšanu vīna bārā “Garage” jāzvana 26628833, bet restorānā “Andalūzijas suns” – 67288418.

Festivālu atbalsta beļģu alus zīmols “Grimbergen”, Berga bazārs, vīna bārs “Garage” un restorāns “Andalūzijas suns”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit