Skip to content

Grupa “Atspulgi” aicina “Elpojam mieru”

Grupas “Atspulgi” kodolu veido Ilze Rijniece un Pauls Arnicāns un jaunā dziesma “Elpojam mieru”  ir stāsta turpinājums novembrī izdotajam singlam “Par viņu”.

Grupai “Atspulgi” mūzika ir gan profesionāla nodarbošanās, gan domubiedru kopā būšanas laiks, kad dzīvē pieredzēto var pārrunāt mūzikā.

“Dziesmu “Elpojam mieru” uzrakstījām radošajā nometē ārpus pilsētas esošajā viesu namiņā, kurā burtiski valdīja miers. Pēc pilsētas skrējiena šis klusuma kontrasts bija iedvesmojošs, “ saka Pauls Arnicāns.

“Dziesmā ir teksts “manā upes krastā ir silts miers”, kur aicinu pilsētas rutīnā iestrēgušos cilvēkus nedaudz piebremzēt, atrast laiku uzelpot, ieviest dzīvē līdzsvaru“ viņu papildina Ilze Rijniece.

Spotify

Ilze Rijniece pazīstama ar savu darbību plašā muzikālajā laukā – viņa piedalījusies dažādos popmūzikas projektos kopā ar grupu “Četri vienā”, TV šovos, darbojusies ar post-folk žanrā  kā soliste un komponējusi muzikāliem uzvedumiem. Arī ģitārists Pauls Arnicāns dzirdams dažādos muzikālos projektos – sadarbojoties gan ar hiphopa apvienību “Kreiss Krasts”, gan grupu “Audiokvartāls” un kori “Skani”.  aiDziesmas “Elpojam mieru” tapšanā piedalījušies arī Didzis Soste un Pauls Eglītis, bet ierakstu un pēcapstrādi veicis producents Edgars Vilcāns.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit