Skip to content

Grupa “Audiokvartāls piedāvā jaunu singlu”!

Grupa “Audiokvartāls” sadarbībā ar producentu Mickeen un dziedātāju Dionu Liepiņu, laiž klajā vasarīgu videoklipu dziesmai “Neuzgriez Muguru”.

Videoklipā grupas puiši veic ceļu no Rīgas uz Rēzekni, pa ceļam vācot pasažierus, kas beigās pārvēršās nelielā ballītē gan mašīnā, gan ceļmalā. “Ideja bija parādīt to, ka nav jābaidās citiem palīdzēt. Tam uzreiz nav jābūt kaut kam lielam, var atvērt veikala durvis, padot kādam roku, kad nepieciešams, vai, kā šajā gadījumā, palīdzēt kādam kaut kur nokļūt. Ja mēs katrs dienā reizi neuzgriezīsim otram muguru un izdarīsim kādu sīku, labu darbiņu, mēs palīdzēsim veidot labāku, drošāku, smaidīgāku pasauli.” Stāsta Idejas autors Ivars Ozoliņš.

Klips viedots sadarbojoties ar AK Prodmedia un Andri Koemecu un tas filmēts ceļa posmā Rīga – Rēzekne, jo tieši no turienes ir jaunā dziedātāja Diona Liepiņa, kura ir gan redzama, gan dzirdama video.

Dziesma “Neuzgriez muguru” ir iekļauta “Audiokvartāla” debijas albumā “Runa nav par naudu”. To producējis elektroniskās mūzikas producents Mickeen, bet dziesmas tapšanā iesaistījušies arī Mārtiņš Gailītis (Marka), Jānis Niedra, Ritvars Šreibers un Deniss Smirnovs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit