Skip to content

Grupa “Bermudu Divstūris” izziņo grupas vēsturē vērienīgāko koncertu

Hitu karaļi un šovmeņi – grupa “Bermudu Divstūris”, turpinot jau aizsākto tradīciju, –  svinēt vasaras noslēgumu ar enerģisku un jaudīgu ballīti, aicina uz grupas vēsturē vērienīgāko koncertu 2023. gada 1. septembrī,  “Arēnā Rīga”.

Pirms divām nedēļām izskanēja grupas jaunākā albuma “Vidēji Glīts” tūres noslēguma koncerts Arēnā Rīga, pulcējot vairāk nekā 7500 apmeklētāju. Uzklausot fanu un atbalstītāju lielo interesi, grupa ir nolēmusi – aizsākto tradīciju, sarīkojot neaizmirstamus vasaras noslēguma svētkus, vērst plašumā, pulcējot vēl lielāku fanu loku un pārsteidzot ar šovu, kāds līdz šim vēl nebūs redzēts. Tāpat grupa sola arī jaunus hitus, kas viennozīmīgi kļūs par neatņemamu sastāvdaļu labam garastāvoklim ikdienā vai trakai ballītei piektdienas vakarā.

“Aizvadot tūres “Vidēji glīts” deviņus koncertus šovasar, mēs vēlreiz pārliecinājāmies, ka mūsu klausītāji ir paši labākie, jo saņēmām tik daudz enerģijas, kuras pietiks visai apkures sezonai. Iedvesmoti no klausītāju uzticības un ideju pilni, mēs kopā ar bratukiem gribam iet vēl tālāk, piedāvājot šovu vēl jaudīgākā līmenī, lai skan ne vien visa Rīga, bet arī Latvija, un varbūt arī pasaule,” teic Biceps un Triceps.

Biļetes uz koncertu ir pieejamas jau tagad, tādēļ aicinām tās iegādāties jau laicīgi Biļešu Paradīzes kasēs vai www.bilesparadize.lv.

Paldies mūsu draugiem, ar kuriem kopā varam realizēt pat vistrakākās idejas – radio “Star FM” un portāls “TVNET”!

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit