Skip to content

Grupa “Bermudu Divstūris” izziņo papildvietas uz lielkoncertu 1. septembrī Arēnā Rīga

Pateicoties lielai interesei par koncertu, grupa Bermudu Divstūris” izziņo papildvietas uz grandiozo lielkoncertu PIRMĀ RUDENS DIENA, BET ES JAU GAIDU VASARU, kas norisināsies 1. septembrī koncertzālē “Arēna Rīga”. Vienlaikus grupa atklāj arī koncerta iesildītājus – DJ apvienību BENGERS FM”.

Jau 1. septembrī grupa “Bermudu Divstūris” kāps uz “Arēna Rīga” skatuves, aicinot svinēt vasaras noslēguma svētkus vērienīgākajā un grandiozākajā koncertā grupas vēsturē. Koncertā grupa sola, ka izskanēs tikai hiti, jo tāda ir katra “Bermudu Divstūra” dziesma.

Ņemot vērā fanu lielo interesi, grupa izziņo papildvietas sēdvietu sektoros. Biļetes sēdvietu sektorā ir pieejams ierobežotā daudzumā, tādēļ iegādājies tās savlaicīgi!

“Pirms gada “Arēnā Rīga” dziedājām pilnai arēnai, un tās sajūtas bija ‘bombastic ‘ – tāda enerģija ir iespējama tikai mūsu faniem! Un to sajūtu gribam piedzīvot vēl un vēl, tādēļ šogad ceram Jūs visus satikt 1. septembrī! ”

“Augustā ņemam pauzi no koncertiem, lai 1. septembrī tiktos ar mūsu faniem vasaras sezonas noslēguma jaudīgākajā koncertā!,” aicina Biceps un Triceps.

Ierašanās Arenā Rīga būs iespēja jau no plkst. 19.00. Savukārt jau plkst. 20.00 ar lielisku mūzikas gaumi un humoru uz skatuves kāps grupas iesildītāji – labākā sliktāko DJ apvienība “ Bengers FM””, kuras sastāvā ir Marģers Majors un Mārtiņš Dinsbergs.

Biļetes ierobežotā daudzumā pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs vai www.bilesuparadize.lv

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit