Skip to content

Grupa “Bermudu Divstūris” laiž klajā dejisku sadziedāšanās hitu

Hitu karaļi un šovmeņi – grupa “Bermudu Divstūris” šovasar turpina “spridzināt”, piedāvājot klausītājiem jaunu sadziedāšanās hitu “BRĀĻI TE” ar lieliskās dziedātājas Rūtas Dūdumas dalību. Tas ir jau piektais skaņdarbs no pirmā bratuku mūzikla jeb EP “Nogurstam septiņos cēlienos”.

“Šajā mūziklā jūs bratukus redzat vēl citādākus nekā agrāk. Mēs eksperimentējam ar formu, līdz nonācām līdz sadziedāšanās hitam, jo kurš gan ir teicis, ka sadziedāties drīkst tikai vienu reizi piecos gados Dziesmu svētkos? Sadziedāties var biežāk un pat vajag – brāļiem ar māsām, vienam ar otru, un kas zina, varbūt iešķiļas dzirkstele? Tā arī mēs, Bermuda bratuki, šoreiz esam sadziedājušies ar absolūti apburošo Rūtu Dūdumu, kura, starp citu, ir tikai otrā māsa, kas piedalījusies mūsu videoklipā. Tas nenotiek bieži, bet, ja notiek, tad viss ir pa īstam,” pauž grupas dalībnieki Biceps un Triceps.

Klausies hitu jau tagad populārākajās dziesmu straumēšanas servisos!

“Līdz vasaras beigām ir teju viens mēnesis, kas ir tieši tik daudz, lai paspētu sadziedāties un lai jau 1. septembrī kopā atnāktu uz mūsu līdz šim vērienīgāko lielkoncertu “Pirmā rudens diena, bet es jau gaidu vasaru”, kad kopā ar mūsu draugiem un viesmāksliniekiem kāpsim uz “Arēna Rīga” skatuves! Tas būs neaizmirstams un pārsteigumu pilns šovs divu stundu garumā,” uz vasaras noslēguma vērienīgo pasākumu aicina grupa.

Iegādājies savu biļeti jau tagad Biļešu Paradīzes kasēs vai www.bilesparadize.lv.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit