Skip to content

GRUPA „BET BET” IZDOD ALBUMU AR JAUNĀM RAIMONDA PAULA DZIESMĀM!

3.septembrī klajā nāca grupas „bet bet” astotais studijas albums „Vasara nebeigsies nekad”, kurā iekļautas 12 jaunas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar grupas bundzinieka Guntara Rača vārdiem. 

Visas jaunā albuma dziesmas aranžējis Zigfrīds Muktupāvels un tās ir ierakstītas sadarbībā ar studijas producentu Gintu Stankeviču. Ierakstā piedalījusies arī dziedātāja Dināra Rudāne.  Albuma noformējumā, ar laipnu autora atļauju, izmantots austrāliešu mākslinieka Andrew Baines darbs „Surreal sheeple”. Dizainu veidojis mākslinieks Guntars Ošenieks. Kā papildus celiņi albumam pievienoti dziesmu „Mazs cinītis” un „Vasara nebeigsies nekad”, kurus veidojuši producenti Mart Inc. un N’Works.

Grupa, kura nākamgad atzīmes savu 25. pastāvēšanas gadadienu ir gandarīta ar paveikto un lai gan sākotnēji bija plānots, ka „bet bet” mūziķi būs tikai kā studijas mūziķi un dziesmas izpildīs citi izpildītāji, ieraksta laikā nolemts, ka jādzied vien pašiem, jo ne katru dienu tiem jaunas dziesmas uztic pats Raimonds Pauls.

Zigfrīds Muktupāvels: „Sākotnēji patiešām nebija plānots, ka mēs šīs dziesmas izpildīsim, bet Maestro iedrošināti, mēs tomēr nolēmām pamēģināt un pašiem iepatikās. Pēdējo reizi mēs kopīgu albumu ierakstījām tālajā 1998. gadā, kad albumā „Nepārmet man” iekļāvām leģendāras un pazīstamas Paula dziesmas. Šoreiz ir savādāk. Šoreiz viss ir jauns.”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit