Skip to content

Grupa “bet bet” piedāvā dziesmas “Ziemeļblāzmas romance” video.

Grupa “bet bet” un Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris ir tikko kā izdevuši kopīgu CD albumu “Pērļu zvejnieks”, kurā ierakstīti divi Maestro Raimonda Paula dziesmu cikli – “Pērļu zvejnieks” un “Dziesmas ar Aspazijas vārdiem”. 

Abi šie dziesmu cikli tiek atskaņoti kopīgajos koncertos, kuri  pašlaik norisinās  “Mūzikas namā Daile” un paredzēti arī Rēzeknē (23.12.), Liepājā (25.12.) un Cēsīs (26.12.). Lielākā daļa koncertu ir jau izpārdoti un pašlaik vienīgais, uz kuru vēl pieejamas biļetes, ir koncerts Rēzeknē. Pirmajā koncerta daļā grupa atskaņo savas liriskākās kompozīcijas, bet otrajā daļā kopā ar zēnu koris un diriģentu Romānu Vanagu, tiek izpildīti iepriekš pieminētie dziesmu cikli.

Jaunais dziesmas “Ziemeļblāzmas romance” video tapis koncertprogrammas mēģinājumu procesā, kā arī pirmā koncerta norises laikā.  Video autors ir Ritvars Bluka, kurš arī iepriekš ir veidojis grupas dziesmu video versijas.

Jauno albumu “Pērļu zvejnieks” ir iespējams iegādāties visās koncertu norises vietās,  mūzikas ierakstu veikalos, Jāņa Rozes grāmatnīcu tīklā, kā arī to var pasūtīt MicRec mājaslapā un iegādāties MicRec birojā uz vietas.  Albums piejams arī digitāli visās populārākajās pasaules mūzikas platformās, ieskaitot iTunes, Apple Music, Spotify, Deezer un Amazon.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit