Skip to content

Grupa “bet bet” savu jubilejas gadu noslēgs ar jaunu albumu un Ziemassvētku koncertsēriju.

Grupa “bet bet” dibināta 1991. gadā, un šogad, svinot grupas 25 gadu pastāvēšanu, atzīmēja to ar vērienīgu koncertu sēriju “Vasara nebeigsies nekad”, kura norisinājās Latvijas laukos un mazpilsētās, pulcinot pilnas estrādes, arī vietās, kurās šādi grupu koncerti jau labu laiku vairs nav ierasta lieta.

Taču arī jubilejas gada nogale grupai solās būt ļoti aktīva un ražīga, jo tieši pašlaik tiek pabeigti pēdējie studijas darbi, un jau 16.decembrī  dienasgaismu ieraudzīs jauns studijas albums, kurā grupas versijā būs ieskaņots Raimonda Paula un Jāņa Petera dziesmu cikls “Pērļu zvejnieks”, kuru 1998. gadā “Melodijas” skaņuplatē pirmo reizi iemūžināja Emīla Dārziņa speciālās mūzikas vidusskolas zēnu koris, diriģenta Jāņa Erenštreita vadībā un solists Jānis Sproģis.

Līdzīgi kā 1989. gada izdevumā, arī “bet bet” versijā “Pērļu zvejnieks” tiks papildināts ar piecām dziesmām no Paula un Aspazijas dziesmu cikla. Jaunajā ierakstā piedalās Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris, diriģenta Romāna Vanaga vadībā. Grupas sadarbība ar “JMMSZ kori” aizsākās jau 1998. gadā, kad klajā nāca kopīgi ierakstītais Ziemassvētku albums “Burvīga nakts”.

Jauno albumu izdod kompānija “Mikrofona ieraksti”, un to būs iespējams iegādāties arī visās “Pērļu zvejnieka” koncertsērijas norises vietās. Koncerti sāksies 18. decembrī ar piecu koncertu sēriju Mūzikas namā “Daile” Rīgā, un turpināsies 23. Decembrī – Rēzeknē, 25. decembrī – Liepājā un 26. decembrī – Cēsīs.

Koncertā skanēs albumā dzirdamās dziesmas, kā arī daudzas populāras Ziemassvētku dziesmas grupas izpildījumā, tostarp arī Helvija Stengrēvica un Jāņa Baltausa dziesma “Ticot, mīlot un gaidot”, kuru Helvijs Zigfrīdam dziedāt uzticēja jau 1990. gadā, vienu gadu pirms grupas “bet bet” dibināšanas. Tagad ir tapis šīs dziesmas jauns ieraksts grupas “bet bet” izpildījumā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit