Skip to content

Grupa “bet bet” uzstāda jaunu rekordu! Izpārdod 9 koncertus vienā koncertzālē un izsludina papildkoncertu!

Savdabīgu personīgo rekordu uzstādījusi grupa “bet bet”, kura salīdzinoši nesen, pārsteidza daudzus nozares profesionāļus, izsludinot 9 (!!!) koncertus pēc kārtas no 15. līdz 27. decembrim vienā koncertzālē – “Ulbrokas pērle”. Daudzi raustīja plecus un neticēja, ka ir iespējams izpārdot tik daudz koncertus vienuviet. Bet Ziemassvētku laiks ir brīnumu laiks un grupas vairāk nekā 30 gadus ilgā skatuves pieredze un paprāvais fanu pulks darījis savu – pieci no koncertiem ir jau pilnībā izpārdoti, bet uz atlikušajiem četriem biļetes kūst tik ātri, ka šonedēļ arī uz tiem vairs nebūs nevienas brīvas vietas. Tāpēc grupa nolēmusi izsludināt arī desmito koncertu. Papildkoncerts notiks 26. decembrī plkst. 17.00 un biļetes jau ir pārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Gaidāmajos grupas Ziemassvētku koncertos skanēs tādi sezonas hiti kā “Nakts”, “Circenīša Ziemassvētki”, “Ticot, mīlot un gaidot”, “Eglīte”, “Ziemassvētki”, “Burvīga nakts”, “Zelta laiks”, “Vēl viens gads ir beidzies”, dziesmas no grupas zelta repertuāra, kā arī vairākas sen neatskaņotas dziesmas. Visu dziesmu aranžējumi veidoti no jauna. Priekšnesumus papildinās video projekcijas.

Jau iepriekš ziņots, ka koncertu īpašais viesis būs Rīgas Doma kora skolas 1. klases audzēknis un bērnu vokālās grupas “Dzeguzīte” dalībnieks Georgs Rukmanis-Počs, kurš pavisam nesen visus pārsteidza ar dziesmu “Gliemezītis” un uzstāšanos LTV1 “Rīta Panorāmā”, kopā ar “bet bet”, izpildot dziesmu “Eglīte”. Ar šo pašu Virgas un Rača dziesmu Georgs nupat plūcis Grand Prix laurus arī Latvijas jauno vokālistu konkursā “Gaismas dziesmas Kandavā”! Šajā vasarā Georgs guva uzvaru arī jauno vokālistu konkursā “Zelta balss” Ādažos, kur viņu ievēroja žūrijas loceklis un grupas “bet bet” bundzinieks Guntars Račs. Tā arī aizsākās sadarbība ar jauno talantu un viņa atsaucīgajiem vecākiem.

Pirms un pēc koncerta būs iespējams iegādāties grupas 60 dziesmu nošu grāmatu, grupas CD albumus, populārākās Guntara Rača dzejoļu grāmatas no sērijas “365”, arī autora Ziemassvētku dzejoļu grāmatiņu “Reiz Ziemassvētkos” un pavisam nesen klajā nākušo Ziemassvētku dziesmu un dzejoļu “Zelta izlasi” ar klasiskiem Poruka, Raiņa, Ziemeļnieka, Ziedoņa un Vācieša dzejoļiem, tautasdziesmām, skaitāmpantiem un dziesmu vārdiem. Īpaši koncertiem par godu, atkal būs pieejams visu laiku pieprasītākais grupas Ziemasvētku CD albums “Burvīga nakts”, kas daudzus gadus nebija pieejams un kas ieskaņots kopā ar Jāzepa “Mediņa Mūzikas skolas zēnu kori” un, kurā atrodama Ziemassvētku laika pasaules klasika un oriģināldziesmas, daudzas no kurām izskanēs arī “Ulbrokas pērlē”. Iespējami arī autogrāfi.

Koncerta norises vietā darbosies kafejnīca, kā arī tur ir ērta un ietilpīga bezmaksas autostāvvieta.

Grupas “bet bet” dalībnieki joprojām ir:
Zigfrīds Muktupāvels (vijole, klavieres, ģitāra, balss)
Guntars Račs (sitamie instrumenti, balss)
Uģis Tirzītis (ģitāra, balss)
Andris Alviķis (bass, balss)

Biļetes: https://ej.uz/betbetziemassvetkos

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit