Skip to content

Grupa “Blue Jean Serenade” izdod jaunu dziesmu “Your Heart”

Šī gada 15. janvārī klajā nāk latviešu indī popa grupas “Blue Jean Serenade” jaunākais singls angļu valodā ar nosaukumu “Your Heart”.

Jaunais gads iesākts ar svaigām vēsmām no “Blue Jean Serenade”. “Your Heart” ir pirmā jaunā dziesma, kas sasniedz klausītājus. Pirms tam 2020. gada martā iznāca grupas debijas albums “Prieks, no kura neizaug. Laiks, kuru neaizmirst.”, kam sekoja singls no albuma.

Par kompozīciju “Your Heart” grupas solists Jānis Niedra stāsta: “Šī ir dziesma par attiecībām. Par iespējām. Arī par nepiepildītām cerībām. Rakstot vārdus dziesmai, domāju par to, cik daudz zaudējam, kad neatklājam savas patiesās jūtas, baidoties, ka otrs nejūtas tāpat vai tiks sabojāts līdzšinējais līdzsvars. Tā vietā mums patīk iztēloties, kā būtu, ja otrs cilvēks spertu pirmo soli. Cik skaisti tas varētu izvērsties.”

Pirmā ideja dziesmas vārdiem radās Jānim, un tālāk domu attīstīja visa grupa kopā. “Your Heart” ieraksts tapis grupas ģitārista Reiņa Ozolkājas mājas studijā. Dziesmu producējis mūziķis un producents Aleksis Luriņš, un miksa un māstera autors ir Andis Ansons. Vizuālais noformējums ir Jantas Jasjukevičas darbs.

Dziesma “Your Heart” atrodama visās populārākajās straumēšanas vietnēs, tostarp Spotify, Deezer, Apple Music un YouTube.

Grupa “Blue Jean Serenade” dibināta 2014. gadā, tomēr laika gaitā tās sastāvs mainījies, līdz nonākuši pie pašreizējā piecinieka. Pirmais grupas minialbums tapa angliski. Tā nosaukums – “All My Friends Care About Celebrities, Well, I Don’t”. Vēlāk mūziķi pievērsās radīšanai un dziedāšanai arī latviski. Laika gaitā koncertējot apceļoti dažādi Latvijas nostūri un pabūts arī Hamburgā “Reeperbahn Festival 2018”. 2020. gada martā iznāca debijas pilnmetrāžas albums “Prieks, no kura neizaug. Laiks, kuru neaizmirst.”, kam sekoja singls “Es piederu pie tiem”, kā arī vairāki video.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit