Skip to content

Grupa “Blue Jean Serenade” izdod singlu un video klipu “Es piederu pie tiem”

Pašmāju grupa “Blue Jean Serenade” izdod singlu “Es piederu pie tiem” no sava debijas albuma, kā arī prezentē video klipu, kas tapis dziesmai.

Balāde iekļauta martā iznākušajā albumā “Prieks, no kura neizaug. Laiks, kuru neaizmirst.” Kā stāsta grupas solists Jānis Niedra, “šī dziesma ir par to, ka ikviens no mums grib justies piederīgs kādai cilvēku grupai – ģimenei, draugu lokam, sportistiem, intelektuāļiem vai māksliniekiem. Dziesmas vārdos atklāju, pie kā piederu es – atmiņu medniekiem, banāliem mīlniekiem, kas tiecās pēc idealizētām attiecībām. Dažreiz tomēr nākas darīt to, kas nav mūsu dabā. Tad varam just atbalstu no tiem īpašajiem cilvēkiem mūsu dzīvēs, kas pazīst mūs pa īstam – ar visiem plusiem un mīnusiem”.

Par video klipa, kurā redzama grupa “Blue Jean Serenade”, kā arī laikmetīgās dejas dejotāja Emanuēla, tapšanu stāsta grupas bundzinieks Tomass Vegners: “Vispirms bija Emija un tad dziesma. Instagramā var ieraudzīt daudz ko foršu, piemēram, kursa biedrenes māsu, kura tur publicē improvizētu deju video. Iedomājos, ka viņa varētu palīdzēt mums ar kādu no dziesmu video klipiem. Apspriežoties ar Jāni, izdomājām, ka tā varētu būt “Es piederu pie tiem”. Emanuēla piekrita sadarboties ar mums, un viņai uzreiz bija sava versija, bet tās realizācijai Emija piesaistīja savu Kultūras akadēmijas biedru – režisoru Jurģi. Mūsu pulkam pievienojās arī sporta spēļu video fragmentu veidotājs Eduards, kurš palīdzēja ar filmēšanu un video pēcapstrādi.”

Video klips jaunajam singlam tapis kopā ar dejotāju Emanuēlu Zvaigznīti, režisoru Jurģi Lūsi un operatoru un video montētāju Eduardu Grencmani.

“Blue Jean Serenade” ir latviešu indī-roka grupa no Rīgas, kas izveidota 2014. gadā. Sešu gadu laikā Jānim Niedram (balss, ģitāra) un Tomasam Vegneram (sitaminstrumenti) grupā pievienojusies arī Anna Niedra (balss, taustiņinstrumenti), Pēteris Blūms (basģitāra) un Reinis Ozolkāja (ģitāra). Grupa 2016. gadā izdeva debijas EP “All My Friends Care About Celebrities, Well, I Don’t”, bet vēlāk sekoja vairāki singli gan latviski, gan angliski. 2020. gada martā klajā nāca grupas debijas pilnmetrāžas albums “Prieks, no kura neizaug. Laiks, kuru neaizmirst”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit