Skip to content

Grupa Borowa Mc gatavojas vasaras koncertiem un izlaiž singlu Atmosfera

Vēloties iedvesmot cilvēkus mīlēt un iemīlēties šajā vasarā, grupa Borowa Mc klausītājus iepazīstina ar jauno dziesmu Atmosfera. Dziesmas autori ir grupas Borowa Mc dalībnieki Aigars Runčis un Guntra Kuzmina – Jukna, un šo dziesmu producēja Fakts (Jānis Šmēdiņš).

Atmosfera ir par mīlestību – gan pirmo romantiku, gan ilgstošām attiecībām. Šo dziesmu uzrakstīju, apmeklējot savu draugu kāzu ceremoniju, iedvesmojoties no laimīgiem cilvēkiem un dzirdot visus labos vēlējumus jaunajam pārim. Otrā daļa ir par to, ka mēs ar sievu esam kopā gandrīz divus gadu desmitus un aizvien mīlestībā,” par dziesmas tapšanu stāsta Aigars.

Dziesma tapusi grupas radošās nometnes laikā pagājušajā vasarā Latgalē, un demo versija ierakstīta vasarnīcā, kas bija pielāgota studijas vajadzībām.

Tuvākie koncerti grupai plānoti vasarā, jūlijā uzstājoties Līvānos, bet augustā piedaloties lielkoncertā Dzimis Latgolā Rēzeknē.

Atmosfera ir pirmais grupas Borowa Mc singls šogad. Grupa Borowa Mc dibināta 2004. gadā, un izdevusi trīs studijas albumus. Borowa Mc darbojas Aigars Runčis, Guntra Kuzmina – Jukna un Ingars Gusāns.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit