Skip to content

Grupa “Carnival Youth” atgriezusies no veiksmīgas koncerttūres Eiropā.

Grupa “Carnival Youth” atgriezusies no mēnesi garās koncerttūres Eiropā, kuras ietvaros popularizēja savu otro studijas albumu “Propeller”.  Grupa atkārtoti viesojās Vācijā, Austrijā, Šveicē, Slovākijā, Čehijā, Slovēnijā, Lielbritānijā, Polijā, Ungārijā un pirmo reizi – Beļģijā, kur bija īpašo viesu statusā Andrew Bird koncertā Briselē. Grupas mūziķi atzīst, ka jau bija pieraduši pie ikdienas rutīnas, lielāko dienas daļu pavadot pārbraucienos autobusā un gandrīz katru dienu sniedzot koncertus: “Šķiet mazliet neticami, ka mums ir šāda iespēja – ceļot, redzēt dažādas kultūras un spēlēt savu mūziku tik daudzās un dažādās vietās”. 

Noslēdzošais koncerts Lielbritānijā notika mūzikas industrijas konferences-festivāla “The Great Escape” ietvaros, kas savā ziņā ļāva retrospektīvi atskatīties uz izdarīto, jo tieši “The Great Escape” pirms tikai diviem gadiem bija pirmais starptautiskais industrijas pasākums, kurā  “Carnival Youth” piedalījās; un kuras laikā tika atrasti pirmie sadarbības partneri – Lielbritānijas koncertaģentūra “Black and White”, kā arī “Popup Records” no Vācijas. Ar abām kompānijām grupa sadarbojas joprojām –  organizējot Eiropas tūres, izdodot un promotējot  mūzikas ierakstus.

Nākamajā nedēļā  “Carnival Youth” dosies savā pirmajā albuma veicināšanas braucienā uz Parīzi, kur uzstāsies “France Inter” radio šovā “Le Nouveau Rendez-vous”, piedalīsies  Francijas festivālā   “Europavox”, taču dienu vēlāk kāps uz Igaunijas festivāla “Kaparock” skatuves.

Latvijā grupu iespējams sastapt šodien Siguldas novada svētkos un  rīt, 28. maijā, Jūrmalas kūrorta svētkos. 9. jūlijā  “Carnival Youth” uzstāsies “Holi krāsu festivālā” Rīgā,  16. jūlijā –  Līvānos,  17. jūlijā – “Positivus” festivālā un 30.jūlijā – “LMT Summer Sound” Liepājā. 

Rudens pirmajā pusē  grupai paredzēta Eiropas koncerttūres otrā daļa, bet novembrī “Carnival Youth” dosies Latvijas koncerttūrē un uzstāsies Vidzemes koncertzālē Cēsis, Jelgavas kreklos, Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē,  Multiklubā Valmierā, Jūras vārtos Ventspilī,  Fontaine Palace Liepājā un koncertzālē Palladium Rīga.  Biļetes pieejamas eKase.lv un Biļešu Serviss tirdzniecības vietās. Vēršam uzmanību, ka no 1. jūnija biļetes kļūs dārgākas.

 “Carnival Youth”  albuma “Propeller” draugs: saldējums Super VIVA. Nemainīgi krusttēva lomā Radio SWH, informatīvi atbalsta Delfi.lv, Diena, draugiem.lv un Sīrups. 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit