Skip to content

Grupa “Citi Zēni” izdod jaunu himnu visiem suņu cilvēkiem “Suņi Iziet Ielās”

Soli pa solim “Citi Zēni” gāž barjeras Latvijas mūzikas industrijā, un jauno gadu grupa ir iesākusi ar lipīgu singlu “Suņi Iziet Ielās” no gaidāmā debijas albuma ar tādu pašu nosaukumu.

“Visiem apnicis sēdēt mājās – ja nevaram tikties ar draugiem un faniem klātienē, tad šķita atbilstoši izdot dziesmu par iziešanu ielās,” tā jauno singlu komentē teksta autors Dagnis Roziņš. “Mūsuprāt, jebkuram normālam cilvēkam pavadīt divpadsmit mēnešus vientulībā nav veselīgi ne fiziski, ne mentāli. Ar dziesmu vēlējāmies atrast veidu, kā  atsaukt atmiņā vasaras festivālu sajūtu,” tā dziesmas ideju skaidro solists Jānis Pētersons.

“Suņi Iziet Ielās” ir jau trešais singls no pavasarī gaidāmā albuma. “Ceram, ka mums atkal būs izdevies līdz klausītājiem atvest nelielu saules stariņu un jaunu melodiju, kuru dungot dušās,” savu darbu apraksta mūzikas producents un šova “X Faktors” dalībnieks Roberts Memmēns. “Ar katru singlu mēģinām lauzt ierasto pasivitāti latviešu popmūzikā. Šobrīd vairāk nekā citreiz mums katram vajag savu sunīti, kuru paglaudīt.”

Lai gan dziesma “Suņi Iziet Ielās” singla versijā iznāk tikai tagad, taču “Citi Zēni” to  grandiozi prezentēja skandalozajā “Muzikālās bankas” fināla šovā. Priekšnesums ir apskatāms arī YouTube platformā.

Papildus “Citi Zēni” prezentē arī animētu klipa vizualizāciju, kuru veidojis baltkrievu mākslinieks “LIHTOROVIC”. Arī liriku video ir ieturēts rotaļīgā stilā, un tajā izmantots singla vāciņa dizains, kuru izstrādājusi talantīgā māksliniece Renāte Saulīte. Videoklips ir pieejams YouTube platformā.

Līdz šīm grupa “Citi Zēni” prezentējusi dziesmas “Vienmēr Kavēju” un “Parādi Kas Tas Ir” kuras ielauzušās Latvijas populārāko radiostaciju rotācijās. Līdzšinējās dziesmas ir sasniegušas teju 300 tūkstošus skatījumu YouTube platformā.

Dziesmas autori – Toms Kagainis un Roberts Memmēns. Producējis, miksējis un māsterējis Roberts Memmēns, teksta autors – Dagnis Roziņš. Kopējo singla izdošanu nodrošina Forte Production.

Grupa “Citi Zēni” ir sešu cilvēku muzikālā apvienība, kuras mūziku var raksturot kā vispirms sakratītu un pēc tam atvērtu svaiga tonika bundžiņu. Grupas sastāvā muzicē Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls, saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit