Skip to content

Grupa “COLT” ieraksta kopīgu dziesmu ar Dināru Rudāni.

Dziesmas “Kamēr tava sirds to vēlēsies” autori ir grupas “COLT” dalībnieki Rolands Majors un Harijs Zariņš. Grupas sadarbība ar dziedātāju Dināru Rudāni, kura tagad kļuvusi pazīstama arī kā viena no TV3 šova “Izklausies redzēts 3” finālistēm, aizsākās jau 2011. gadā, kad “MicRec” laida klajā grupas “COLT” pirmo studijas albumu “Sapņi lido debesīs”, kurā Dināra, duetā ar grupas dziedātāju Ati Ieviņu, ieskaņoja Zigmara Liepiņa dziesmu  “Sikspārņa blūzs”.

Harijs Zariņš: “Mums ļoti patīk strādāt ar Dināru. Viņa ir lieliska dziedātāja un mēs ceram, ka ar to mūsu sadarbība vēl nebeigsies.”

Dziesmas ierakstu studijā “Factory Sound Studio” paveica producents Gints Stankevičs, kurš ar Dināru sadarbojas jau vairākus gadus dažādos projektos un labi pazīst viņas vokālās iespējas.

Dziesma ir kā priekšvēstnesis gaidāmajai Harija Zariņa 60 gadu jubilejas koncertturnejai, kurā piedalīsies arī Dināra un daudzi īpašie viesi. Harija Zariņa 60 gadu jubilejas koncerti norisināsies 2017. gada oktobrī un novembrī visā Latvijā. Biļešu tirdzniecība uz koncertiem sāksies 5.decembrī.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit