Skip to content

Grupa “Credo” un aktrise Lelde Dreimane vienojas kopīgā dziesmā

Jau ceturto gadu pēc kārtas, Izdevniecība MicRec sadarbībā ar “Draugiem.lv” organizē tā saukto “Tautas dzejnieku” konkursu “Dzeja no sirds”. Katru gadu konkursa patrons Guntars Račs izvēlas trīs labākos dzejoļus, no aptuveni 1000 iesūtītajiem, kurus piedāvā kādam no pazīstamākajiem Latvijas komponistiem, dziesmu sarakstīšanai. Līdz šim dziesmas rakstījuši Jānis Lūsēns, Uldis Marhilevičs un Raimonds Pauls, taču šogad dziesmu rakstīt un izpildīt uzņēmās grupas “Credo” līderis Guntis Veits.

Šogad uzvarēja Solveigas Puķītes dzejolis “Tu sen jau mani zini” un tapa dziesma. Dziesmas ierakstam tika pieaicināta Dailes teātra aktrise, talantīgā Lelde Dreimane, kurai dziedāšana nav sveša lieta. Dziesmu ierakstīja un producēja Gints Stankevičš (Busulis, R.Pauls, J,Stībelis, Laima Vaikule u.c.).

Lelde Dreimane, kura pašlaik, sakarā ar pasaulē izsludināto ārkārtas situāciju, ir “iestrēgusi” Taizemē, stāsta: “Kad Guntars Račs mani uzrunāja šim projektam, es piekritu uzreiz! Esmu vairāk kā pagodināta par iespēju ierakstīt dziesmu kopā ar leģendāro Credo solistu Gunti Veitu! Satiekoties ierakstu studijā uzreiz tapa skaidrs, ka mēs labi sadziedāsimies. Lai skan!”

Guntis Veits: “Sākotnēji biju mazliet satraucies par to, vai mums abiem derēs tonalitāte un saderēs tembri. Pēc vairākiem mēģinājumiem noskaidrojās, ka viss sader lieliski un es esmu ļoti gandarīts par rezultātu. Mums ar Leldi saskan!”

Dziesmas teksta video pirmizrāde un saruna ar abiem māksliniekiem LTV1 raidījumā “Rīta Panorāma” 31. martā plkst. 7.20.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit