Skip to content

Grupa DAGAMBA dodas Latvijas koncerttūrē

Par klasiskās mūzikas huligāniem dēvētā grupa DAGAMBA pēc panākumiem Mežaparka Lielajā estrādē viesosies Latvijas pilsētās ar programmu “Bach Against the Machine”.

Šī gada 3. jūnijā grupa DAGAMBA aizvadījusi savu līdz šim vērienīgāko koncertu – “BACH AGAINST THE MACHINE” Mežaparka Lielajā estrādē, kas izpelnījies augstu atzinību gan klausītāju, gan jomas profesionāļu vidū.

Kā loģisks turpinājums seko grupas koncerttūre pa Latvijas lielākajām pilsētām un labākajām koncertzālēm! Tūres atklāšanas koncerts notiks 2024. gada 10. februārī, bet noslēgums gaidāms 9. martā.

Šajā koncertprogrammā tikai DAGAMBA mūziķiem raksturīgajā manierē sakausēta akadēmiskās mūzikas tēva, izcilā komponista Johana Sebastiana Baha mūzika un vienas no ietekmīgākajām rokgrupām pasaulē – Rage Against The Machine daiļrade.

“Milzīga pateicība visiem, kas bija ar mums kopā Mežaparkā un mēs turpinām! Gatavojamies un ar nepacietību gaidām satikšanos ar mūsu klausītājiem koncertzālēs, jo tajās vienlaikus iespēja gūt gan pieklusināti intīmu atmosfēru, kur varam uzrunāt katru individuāli, gan lielkoncerta spēcīgo un pacilājošo enerģiju”, teic grupas dibinātājs Valters Pūce.

Koncertos būs dzirdama gan DAGAMBA jaunākā koncertprogramma “Bach Against the Machine”, gan klausītāju jau iemīļoti skaņdarbi no programmām “DAGAMBA feat. Tchaikovsky”, #LudwigVanRammstein u.c.

Jaunums! Pateicoties klausītāju lielajai atsaucībai, esošo koncertu saraksts tiek papildināts ar veseliem trim papildkoncertiem – Ventspilī, Jelgavā un Cēsīs!

Latvijas koncerttūres grafiks:

  1. gada 10. februāris (19:00) – Liepājas koncertzāle “Lielais Dzintars

2024. gada 17. februāris (19:00) – Latgales vēstniecība “GORS”

  1. gada 24. februāris (19:00) – Ventspils koncertzāle “Latvija” (papildkoncerts – 15:00)

2024. gada 2. marts(19:00) – Jelgavas Kultūras nams (papildkoncerts – 15:00)

  1. gada 9. marts (19:00) – Vidzemes koncertzāle “Cēsis” (papildkoncerts – 15:00)

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un bilesuparadize.lv

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit