Skip to content

Grupa DAGAMBA laiž klajā videoversiju skaņdarbam Romeo & Juliet

Klasiskās mūzikas huligāni DAGAMBA kā īpašu sveicienu Valentīna dienā laiž klajā jaunu videoversiju skaņdarbam Romeo & Juliet no grupas jaunākās koncertprogrammas. Šis ir jau otrais singls no pavasarī gaidāmā albuma un lielkoncerta DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY, kas 12. aprīlī notiks Arēnā Rīga.

Skaņdarba Romeo & Juliet iedvesmas pamatā ir Pētera Čaikovska simfoniskā darba Romeo un Džuljeta mīlas tēma, kas, caurvijoties DAGAMBAS oriģinālmūzikai, pakāpeniski no liriskas apgarotības pāraug enerģiskā emociju izvirdumā. 

Kompozīcijas autors un DAGAMBAS līderis Valters Pūce skaidro: “Šis skaņdarbs ir unikāls ar to, ka pirmo reizi vienā priekšnesumā katram grupas dalībniekam ir sava solo partija jeb, šajā gadījumā, sava interpretācija par mīlestību. Mūzika savā būtībā ir mīlestība, mīlestība pret savu mūzikas instrumentu, ar kura palīdzību mēs radām emocijas gan cilvēkos, gan sevī. DAGAMBAI patīk ierastas lietas darīt neierastā veidā, tāpat mēs uzskatām, ka mīlestība var būt ne tikai trausla, bet tikpat labi arī monumentāla un suģestējoša.”

Romeo & Juliet videoversija uzņemta jaunā albuma tapšanas procesā. Darbu “Sound Divison” ierakstu studijā iemūžināja videomākslinieks Kārlis Kempels. Albuma DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY prezentācija notiks marta beigās.

Jau ziņots, ka 12. aprīlī klasiskās mūzikas huligāni grupa DAGAMBA ar līdz šim vērienīgāko šovu koncertprogrammā DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY uzstāsies Arēnā Rīga. Biļetes pieejamas “Biļešu serviss” tīklā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit