Skip to content

Grupa “Double Faced Eels” laiž klajā dziesmu, kas tapa dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE #4”, “Viņa nedejo”

20. jūnijā “Double Faced Eels” publicē dziesmu “Viņa nedejo”, kas kopā ar Didzi Bardo un Miku Frišfeldu tapa dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE #4”.

“Nometnē uzsākot darbu pie šīs dziesmas, raiti vienojāmies par dziesmas galveno varoni — “Viņu, kas nedejo”, “Viņu, kas ir noslēpums”,” stāsta viens no dziesmas mūzikas un teksta autoriem, Reinis Straume. “Kopā ar Miku un Didzi uzbūrām šo mazliet komisko naktsdzīves ainu, kas nometnē izpelnījās komplimentus ne tikai no citiem dalībniekiem, bet arī no žūrijas. Tas bija skaidrs signāls, ka tur kaut kas ir un dziesma ir jāpabeidz. Ar “Double Faced Eels” producenta Marka (Mārtiņš Gailītis) gādīgo roku tagad esam pabeiguši šo dziesmu un nododam to plašākai publikai.”

“Dziesmas galveno varoni, “Viņu, kas nedejo”, mēs uztveram divējādi — no vienas puses, jā, tas ir mazliet komisks tēls, kuru nav iespējams iekustināt un kas apkārtējiem neizprotamu iemeslu dēļ nedara to, kas ir pieņemts. Bet no otras puses — ar vārdiem “Nu, un? Kas Tev par daļu?” mēs parādām, ka tas, ka apkārtējiem liekas, ka Tev jādara kaut kas tikai tāpēc, ka tas ir “normāli”, nenozīmē, ka tā ir. Tas ir arī drosmīgs tēls.”

TV3 Jāņu ieskandināšanas koncertā “Gada īsākā nakts” 22. jūnijā, festivālā “Ogle” 13. jūlijā, festivālā “Tinte” 13. jūlijā, festivālā “Summer Sound” 3. augustā.

“Viņa nedejo” autori: (Mūzika/Teksts): Reinis Straume, Mikuss Frišfelds, Didzis Bardo, Mārtiņš Gailītis (Marka)

Producenti: Mārtiņš Gailītis (Marka), Didzis Bardo, “Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit