Skip to content

Grupa “Džentlmeņu Špagats” laiž klajā savu pirmo oriģināldziesmu “Skaitot laiku”

Pozitīvi enerģiskā grupa “Džentlmeņu Špagats”, kura plašāk ir pazīstama kā korporatīvo pasākumu, kāzu un citu godu muzikanti, beidzot piesaka sevi ar savu pirmo oriģinālgabalu “Skaitot laiku”. Dziesmas skanējumu raksturo mīlestība pret dzīvo mūziku, pieredze un pārliecība, kura vairāku desmitgadu laikā tikusi izkopta, izpildot populāras latviešu un ārzemju grupu koverversijas.

Par dziesmu stāsta grupas dalībnieki: “Šis izaicinošais pandēmijas laiks skāra visus, bet lai vai kā, mums tas nesa arī kaut ko pozitīvu – tā teikt, iznācām ārā savādāki. Beidzot varējām apstāties, padomāt un radoši pastrādāt. Tas liekas neticami, bet mums tas bija mierīgs, radošs un fantastisks laiks kopā, neskatoties uz to, ka visi pavasara un lielākā daļa vasaras koncerti tika atcelti. Nenoliedzami, šis ietekmējis arī kopējo dziesmas noskaņu, zinot, ka mums pavasaris ir mīļākais gadalaiks, tamdēļ, lai ko tas arī šogad nesa, mēs to jau gaidām un sākam pēc tā ilgoties.” 

Grupa  “Džentlmeņu Špagats” darbojas kopš 2013. gada, taču muzikālās apvienības pirmsākumi meklējami jau tālajā 1998. gadā, kad jau no skolas gadiem tika izpildītas populāru latviešu un ārzemju grupu kaverversijas dažādos publiskos pasākumos. Grupas dalībnieki ir seni draugi jau kopš agras bērnības – Niks Jaunzems (vokāls, ģitāra), Valts Jakubovičs (ģitāra), Jurģis Priedītis (bass), Artis Ābele (bungas).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit