Skip to content

Grupa ‘’EMBARK’’ iesilda vasaru ar singlu ‘’Tauriņa Efekts’’

Šodien, brālēni no latviešu alternatīvās poproka grupas ‘’EMBARK’’ izdod pirmo singlu ar nosaukumu ‘’Tauriņa Efekts’’ no gaidāmā otrā pilnmetrāžas albuma.

‘’Tauriņa Efekts ir jauna skanējuma sākums. Nesen sākām rakstīt jaunu materiālu, kas sevī ietver elektroniskāku skanējumu, ko jau kādu laiku gribējām uzsākt. To ietekmē gan mūzika, ko klausāmies, gan tas, ka sākotnējās idejas tiek radītas ar viena sintezatora un datora palīdzību. Mani nebeidz pārsteigt tas, cik daudz ar šīm divām lietām var izdarīt. Ja agrākās sintezatoru idejas tika pārvērstas ģitāru partijās, tad tagad tās paliek sintezatoros.’’, stāsta singla mūzikas autors Matīss.

Brālēniem, Matīsam un Ērikam, jaunā skanējuma tapšanā arī palīdzēja dziesmas producents, mūziķis Jānis Aišpurs un par skaņas pēcapstrādi parūpējās Arnis Račinskis.

Spotify

Dziesmas vārdu autors Ēriks novēl klausītājiem: ‘’Caur šo dziesmu sajust vasaras smaržu, krāsas un saviļņojumu, kā arī izdejoties visās Latvijas ballītēs. Tā, lai tauriņi vēderā paceļas.”

Grupa ‘’EMBARK” ir alternatīvā poproka grupa no Rīgas, kas izpilda oriģinālmūziku latviešu valodā. Tās sastāvā ir divi brālēni Ēriks Gorda un Matīss Priedols, kuri darbojas grupā jau no tās pastāvēšanas pirmsākumiem. Apvienība jau ir izdevusi vairākus singlus, kā arī pērnā gada pavasarī izlaida savu debijas albumu ar nosaukumu “Kā šis vispār bija jāsaprot?”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit