Skip to content

Grupa “Embark” nāk klajā ar gaidāmā debijas albuma otro singlu “Sintēze”

Būvējot ceļu uz gaidāmā debijas albuma atklāšanu, kas notiks jau šī gada pavasarī, pašmāju alternatīvās mūzikas grupa “Embark” laidusi klajā tā otro singlu “Sintēze”. 

Kamēr debija albums solās iznākt pavasarī, “Embark” piedāvā singlu, kas ir daudz atbilstošāks šī brīža aukstajam, drūmi pelēkajam jeb, īsāk sakot, melanholiskajam laikam. 

Atšķirībā no iepriekšējām grupas izlaistajām dziesmām, “Sintēze” paver durvis līdz šim vēl neredzētam grupas tēlu, ļaujot vaļu melanholiskajām noskaņām. Pati grupa ar šo singlu vēlas klausītājiem parādīt, ka viņos mājo žanru daudzveidība un spēja rakstīt mākslinieciskāku mūziku, liekot akcentu uz dziesmu instrumentālo skanējumu un daudzveidību. 

“Embark” Sociālo tīklu platformās Instagram un Facebook vēsta: “Mūsu otrais singls no debijas albuma jau ir klāt!

Atbilstoši drēgnajam laikam, noklausies mūsu melanholisko jaunumu – ‘’Sintēze’’!’’

Grupu 2019. gadā dibināja trīs draugi – vokālists Ēriks Gorda, ģitārists Matīss Priedols un bundzinieks Kaspars Markus Mols. Pusgadu vēlāk grupai pievienojās basģitārists Krišjānis Laizāns. Puiši dalību grupā uzskata par iespēju kopīgi mākslinieciski izpausties, kur tiek apvienotas visu četru mūzikas gaumes oriģinālā skanējumā.

Pērnā gada augustā grupa laida klajā albuma pirmo singlu “Pilsēta – paradokss”.

Līdz šim “Embark” sevi parādījusi plašākai publikai, uzstājoties gan privātos, gan publiskos pasākumos, kā arī izdevusi tādus atsevišķus singlus, kā “Atpakaļ”, “Dīvainas Parādības” un “Streams”. Vairākām dziesmām radīti  arī videoklipi, kuri pieejami “YouTube”.

Papildu informāciju par apvienību un tās gaidāmo albumu iespējams atrast grupas Instagram un Facebook profilos “embark.band”, kā arī grupas līdz šim iznākušās dziesmas iespējams klausīties visās straumēšanas vietnēs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit