Skip to content

Grupa “Everstate” izdod trešo singlu un laiž klajā EP

Grupa “Everstate” nodod klausītāju vērtējumam savu debijas EP (mazalbumu). Tā prezentācijas koncerts notiks Rīgā, 30. jūlijā Kalnciema kvartālā plkst. 20.00. Ieeja brīva.

Diviem mazalbuma priekšvēstnešiem – enerģiskajam singlam “Nāc līdz” un melodiskajai balādei “Ik uz soļa” – līdz ar EP iznākšanu seko arī trešais singls “Pazudusī”.

EP veido sešas kompozīcijas, kuru tapšanā piedalījušies dažādi autori, taču piecu dziesmu mūzikas autors ir grupas līderis un ģitārists Uldis Blaževičs. “Neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, kādos mūziķi pašlaik spiesti darboties, esam sarūpējuši šo EP, kurā stāstām klausītājiem par savu mīlestību uz mūziku un līdzcilvēkiem, aicinām uz aizraujošiem piedzīvojumiem un mudinām izbaudīt melodisku smago roku tā labākajās tradīcijās,” stāsta Uldis.

Singla “Pazudusī” teksta autors Gatis Zotovs par šo dziesmu stāsta: “Visi šīs pasaules uzspiestie “pareizie” un “nepareizie” lēmumi ir tikai mūsu prātā. Klausīt vai neklausīt tiem ir mūsu pašu izvēle. Pazust neprātā, protams, ir iespējams gan negatīvā, gan pozitīvā veidā – šeit stāsts noteikti ir par otro variantu. Šī dziesma ir kā aicinājums reizēm ļauties šķietamam neprātam – ļauties emocijām un ieklausīties savās sajūtās.”

Mazalbums ierakstīts “Sound Division” studijā Rīgā. Tā ierakstā ir piedalījušies producents Gregs Heivers (Greg Haver), kurš pazīstams ar savu darbu pie vairākiem grupas “Manic Street Preachers” albumiem, kā arī skaņu inženieris Klints Mērfijs (Clint Murphy). To masterējis Raiens Smits (Ryan Smith) “Sterling Sound” studijā ASV.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit