Skip to content

Grupa “EZERI” izdod savu otro studijas albumu “Sāls” un aicina uz koncertu “Kaņepes Kultūras centrā” 14. novembrī

Albums tapis divu gadu garumā, ierakstus veicot dažādās studijās, mēģinājumu telpās un arī lauku mājās. Tā skanējums ir ekletisks gan no kompozīcijas, gan aranžijas viedokļa  – albumā izmantoti dažādi popmūzikai raksturīgi instrumenti, kā arī stīgu trio, saksofoni, elektronika, samplēšana un tam visam cauri vijas cilvēka balss.

Albumā “Sāls” iekļautas 10 kompozīcijas – puse latviski, puse angliski. EZERI ieturējuši iepriekš uzņemto kursu, kausējot dažādus muzikālos žanrus, meklēdami proporcijas starp harmonisko un nepieradināto. Albumu ierakstīja Krišs Veismanis un Kristaps Andris Austers, miksēja Krišs Veismanis, masterēja Bastiaan Kuijt. Albuma vāciņa dizainu veidoja māksliniece Estere Betija Grāvere.

Albuma ierakstā piedalījušies arī mūziķi Evija Vēbere un Jānis Šipkēvics (Shipsea), kā arī virkne citu instrumentālistu (saksofonists Kristaps Lubovs, vijolniece Laura Muskare, altiste Marta Rācene, čellists Kristers Šīmanis un mākslinieks, modulāro sintezatoru entuziasts Kārlis Vītols).

Koncerts Kaņepes Kultūras centrā norisināsies 14. novembrī, 21:00. Būs iespēja iegādāties albuma “Sāls” fiziskas kopijas, kā arī dzirdēt vairākus pirmatskaņojumus. 

“EZERI” pie Latvijas mūzikas apvāršņa parādījās 2016. gadā, kad tika izdots grupas debijas albums “Ogle” (nominēts Latvijas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons 2016” kategorijā “Labākā Debija”), ko atzinīgi novērtēja gan klausītāji, gan kritiķi. Grupa uzstājusies teju visos Latvijas festivālos, iesildījuši tādus starptautiski zināmus māksliniekus kā Ghostpoet un Kelsey Lu, izveidojuši koncertprogrammu “Lēnās Dejas” kopā ar teātra režisoru un mūziķi Vladislavu Nastavševu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit