Skip to content

Grupa “EZERI” piedāvā videoklipu dziesmai “Ārā”

“EZERI” piedāvā pirmo singlu “Ārā” no grupas otrā studijas albuma “Sāls”, kas gaidāms septembra pirmajā pusē. Vienlaikus “EZERI” prezentē arī dziesmas videoklipu, ko veidojis foto-video mākslinieks Toms Harjo.

“Ārā” dziesmas vēstījums ir gluži vienkāršs – ar patiesu cilvēkmīlestības klātbūtni šķietami neiespējami šķēršļi kļūst pārvarami. Videoklipu veidojuši foto-video mākslinieks un JRT aktieru kursa students Toms Harjo, horeogrāfe un dejotāja Jana Jacuka, gaismu mākslinieks Niks Cipruss un grupas mūziķi Miķelis Putniņš, Kristians Priekulis un Krišjānis Bremšs. Klipā izmantoti pasaulē zināmo apģērbu dizaineru MAREUNROL’S tērpi. Albums “Sāls”, ko grupa plāno izdot šī gada rudens sākumā, tapis divu gadu garumā. Tā skaņu režisors ir Krišs Veismanis. “Šis būs mūsu pirmais pilnmetrāžas albums, darbs pie tā ir bijis izaicinošs, taču noteikti gandarījumu nesošs. Albumu mums palīdzējuši ierakstīt vairāki lieliski viesinstrumentālisti un viesvokālisti, par viņu līdzdalību mums liels prieks,” tā grupas līderis Miķelis Putniņš.

“EZERI” pie Latvijas mūzikas apvāršņa parādījās 2016. gadā, kad tika izdots grupas debijas albums “Ogle” (nominēts Latvijas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons 2016” kategorijā “Labākā Debija”), ko atzinīgi novērtēja kā klausītāji, tā kritiķi. Grupa uzstājusies teju visos Latvijas festivālos, iesildījuši tādus starptautiski zināmus māksliniekus kā Ghostpoet un Kelsey Lu, izveidojuši koncertprogrammu “Lēnās Dejas” kopā ar teātra režisoru un mūziķi Vladislavu Nastavševu.

Šovasar “EZERI” uzstāsies 6. jūlijā festivālā “Virzskaņa” Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos, 13. jūlijā festivālā “Kartupeļpalma” Salaspils botāniskajā dārzā un 8. augustā Ideju Institūta rīkotajā koncertā Rīgā, Dzelzceļa muzejā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit