Skip to content

Grupa “Franco Franco” nāk klajā ar dvēselisku skaņdarbu “Mierpilni”, kuram tapis arī videoklips

Dziesma “Mierpilni” ir par būšanu blakus ne tikai skaistajos, bet arī izaicinošākos brīžos, atklāj grupas dalībnieki. “No grūtām dzīves situācijām nav jābaidās, ja blakus ir drauga drošais plecs. Atbalsts un palīdzība tikt cauri tumšākajai tumsai ir puse no uzvaras,” ir pārliecināta grupas soliste un dziesmas vārdu autore Elizabete Vētra. “Savukārt, ja nav drauga pleca, aicinu vērsties pie profesionāļiem, – galvenais ir nepalikt vienam.”

“Turklāt daudzi atpazīs situāciju, kad ikdienā viss ir vienkārši stresiņš, stresiņš, stresiņš. Tas, ko vēlējāmies panākt ar “Mierpilni”: dot sirdsmieru gan klausītājiem, gan sev pašiem,” stāsta pianiste Kristīne Spure.

Kopā ar dziesmu tiek izdots arī videoklips, kas filmēts ainaviskajā Zvārtes ieža apkārtnē, kā arī ierakstu studijā “Aleja”, kur nereti notiek grupas mēģinājumi. Režisora kurpēs iekāpis grupas bundzinieks un televīzijas personība Mārtiņš Spuris. “Nemainīga vērtība, kas mūsos rada mieru, ir daba un, kopā spēlējot, būšana mūzikā. Tādēļ šīs divas pasaules apvienojām videoklipā ar cerību, ka šo mierpilno sajūtu nodosim arī skatītājiem,” stāsta Mārtiņš.

SPOTIFY

Dziesmu producējis un par ierakstu parūpējies Reinis Kārkliņš (“Aleja Records”), un tajā dzirdami arī kontrabasista Jāņa Rubika iespēlētie stīgu akcenti. Dziesma pieejama visās mūzikas straumēšanas platformās.

Grupā “Franco Franco” apvienojušies mūziķi Elizabete Vētra, Kristīne Spure un Mārtiņš Spuris. “Franco Franco” apbur ar pasaulīgu skanējumu, harizmātisku sieviešu vokālu un kinematogrāfisku skaņu lidojumu. Jau izdotās dziesmas, tostarp “Vētra”, “Vadugunis”, “Sirdsdejo” un citas, iekarojušas Latvijas radiostaciju viļņus, bet Reiņa Sējāna producētais mazalbums “Moon + Light” nominēts “Zelta mikrofonam” starp labākajiem indīpopa albumiem.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit