Skip to content

Grupa “Half of the Midnight” izdod debijas singlu “Elektrizējies gaiss”

Šā gada 11.maijā grupa “Half of the Midnight” laiž klajā savu debijas singlu “Elektrizējies gaiss”. Dziesmas teksta un mūzikas autore ir grupas dalībniece, konkursa LTV Supernova 2019 dalībniece Kristiāna Bumbiere, bet dziesmu producējis grupas dalībnieks Kris Bru.

Dziesma “Elektrizējies gaiss” stāsta par pavasarīgu iemīlēšanos, kas iesākas ar vienu acu skatu un turpinās ar taureņu pilnām saujām. Bieži vien mēs nemaz nezinām, ka tas, ko meklējam, ir kaut kur tepat blakus, kā tas atklājas dziesmā “Elektrizējies gaiss” – ikdiena norit ierasti, bet tad pēkšņi apgriežas kājām gaisā, jo notiek kāda liktenīga satikšanās, kāda neparasta iepazīšanās. Metafora “elektrizējies gaiss” ir šīs pavasara sajūtas vadlīnija.

Grupa “Half of the Midnight” ir trīs mūziķu apvienība – tajā darbojas dziedātāja un dziesmu autore Kristiāna Bumbiere, ģitārists, producents Kristaps Bumbieris un bundzinieks Aigars Lībergs. Pēdējo divu gadu laikā trio kopīgi uzstājies, akustiski izpildot dažādu pasaulē labi zināmu dziesmu kaverversijas, taču nu startē ar kopīgu oriģināldziesmu.

Dziesma “Elektrizējies gaiss” pieejama Youtube un tuvākajās dienās visās lielākajās straumēšanas vietnēs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit