Skip to content

Grupa JĀNIS BUKUMS piedāvā jaunu singlu – duetu

Grupa JĀNIS BUKUMS publicē dziesmu “Ledus Asara” no grupas topošā albuma.  Jaunā dziesma tapusi duetā ar dziedātāju Elzu Rozentāli.

Jaunais, pēc kārtas trešais, albums tiks izdots 2018. gadā un plānots kā savdabīgs konceptalbums un līdz albuma iznākšanai plānoti dažādi pārsteigumi, notikumi un pasākumi! Tā pirmajā singlā “Ledus Asara” Jāņa Bukuma vīrišķīgā balss skan duetā ar dziedātāju Elzu Rozentāli, kura ar savu spēcīgo un daudzšķautņaino vokālu sniedz patīkamu kontrastu Jāņa Bukuma pamatīgumam un skarbumam.

“Ar Elzu iedraudzējāmies jau “Cabaret La Luna” izrāžu laikā, kurās kopā strādājām un uzstājāmies. Elzai iekšā ir īsts “velna pulveris”, un es vēlējos viņas milzīgo talantu realizēt arī rokmūzikā! Mums bija ļoti patīkami strādāt studijā kopā ar Elzu,” stāsta Jānis Bukums.

Viņš turpina: “Mēs kā grupa esam pamatīgi sastrādājušies un joprojām esam nemainīgā sastāvā kopš paša grupas sākuma. Tas mūsdienās, kad sastāvi nepārtraukti mainās, mums ir milzīgs pluss. Joprojām ģitāras spīdzina Arturs Liede un Artūrs Račinskis, un ritma sekcijā darbojas bundzinieks Filips Batarags un basists Andrjus Jaņuns.”

Elza Rozentāle stāsta: ”Man Bukums uzlika savu lielo, tēvišķo roku uz pleca uz teica – “Tu i’ ziķers. Tev vienīgajai iekšā ir īsts rokenrols. Mums jāieraksta dziesma kopā!” Es labprāt piekritu. Man patīk variēt ar balsi un beidzot bija jāiedzied arī rokdziesma! Kā mēs ar Bukumu smējāmies – Bukums ir vienīgā Latvijā uzlecošā zvaigzne-pensionārs! Ar Bukumu un viņa grupu ir viegli strādāt, jo viņiem ir skaidra un autentiska dziesmas vīzija.”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit