Skip to content

Grupa Jānis Irbe klajā laiž videoklipu “Daudz pamestas domas”

Pirmie darbi pie videoklipa jau aizsākās 2019. gadā, bet pa vidu, mums visiem zināma iemesla dēļ, arī šis laiks ieviesa zināmas korekcijas grupas plānos un darbs pie klipa tika atlikts.  Apzinoties, ka šobrīd koncertēt grupa nevar, klipā izmantotie kadri no albuma “Kas aizņēmis mūsu prātus” 2019. gada prezentācijas koncerta, šobrīd šķiet vēl kas īpašāks. Tādēļ arī tika nolemts klipu pabeigt.

Tāpat kā dziesma, arī videoklips stāsta par Jāņa Irbes vectēvu Arnoldu, kas tepat jau vien kaut kur ir, bet lidinās starp mums savā oranžajā “moskvičā”. Tieši viņš bija viens no tiem, kas Jāni ievadīja mūzikā.

Koncerts un tai skaitā arī dziesma “Daudz pamestas domas”, tika iemūžināta videoklipā. Par to parūpejās  kameras operators – Aldis Bičevskis. Video papildina animēti kadri. Par animāciju un video klipa montāžu, kā arī režiju parūpējās Mārtiņš Locs.

Grupas sastāvā ir ģitārists Jānis Dubavs, taustiņnieks Patriss Valdemārs un basists, balss, mūzikas un teksta autors Jānis Irbe. Visi grupas dalībnieki ir redzami videoklipā, kā arī tāpat kā dziesmas studijas ierakstā, arī videoklipā ar grupu kopā dzied grupas Zig Zag balss – Juris Lasinskis.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit