Skip to content

Grupa JAUDA izdod jauno mini albumu EPILOGS

Noslēdzoties 2022. gada līgo svētkiem, grupa JAUDA laida klajā savu jaunāko studijas veikumu ar nosaukumu EPILOGS. Jaunā relīze ir mini EP ar piecām zināmu dziesmu kaverversijām un elektroniski eksperimentālu “outro” skaņdarbu ar nosaukumu Epilogs.

Pēc otrā studijas albuma “Under water”, kurš iznāca angļu valodā, mūziķi ķērās klāt pie senas idejas īstenošanas, jo, darbs pie trešā studijas albuma ar orģināldziesmām, pandēmijas apstākļos bija visnotaļ sarežģīts uzdevums, tāpēc kā tāds starpposms starp otro un trešo studijas albumu, tika nolemts ieskaņot piecas dziesmas, kuras grupasprāt ir savā laikā radījusi pavērsienu mūzikas scēnā, kā arī ir tuvas grupas dalībniekiem. Mūziķi stāsta, ka kopumā tika atlasītas vairāk kā desmit dziesmas, bet laikam ejot, atlasi izturēja tikai piecas dziesmas, kuras organiskāk saauga ar grupas skanējumu. Kopumā mini albuma skanējums ietver sevī rokmūzikas un elektroniskās mūzikas sintēzi, ļaujoties eksperimentiem ar skanējumu. Mini EP ir dzirdamas dziesmas no tādām grupām kā Jumprava, Jauns Mēness, Aurora un Līvi.

Liels paldies  dziesmu autoriem par spēcīgām dziesmām un sadarbību, kas ļāva mums īstenot to, ko esam īstenojuši, saka grupa dalībnieki. Noklausīties albumu var nospiežot uz linku

Šobrīd grupa JAUDA turpina aktīvi uzstāties Latvijā festivālos, kā arī Lietuvā un Igaunijā. Lai uzzinātu vairāk par tuvākajiem koncertiem, sekojiet informācijai grupas JAUDA Facebook un Instagram profilā.

Grupa JAUDA ir: Daniels Levickis (bungas), Dainis Paeglis (bass), Gatis Pastars (ģitāra).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit