Skip to content

Grupa “Jauda” laiž klajā jaunu singlu “Tēvs” no topošā albuma

Grupa JAUDA laiž klajā savu jaunāko studijas singlu ar nosaukumu “Tēvs”. Dziesma stāsta par kāda, gados jauna, zēna sapni, kurš piedzīvo pāragro tēva aiziešanu viņsaulē un šajā sapnī satiekas ar viņu. Dzīve turpinās un zēns kļūst par vīru, līdz kādā brīdī viņš paņem rokās nu jau savu dēlu, no kura acīm viņš nolasa, ka ir kļuvis par tēvu. Tēvs kā drošības, atbildības un ģimeniskuma simbols.
Šī dziesma ir veltījums visiem tēviem, kuri ir pāragri aizgājuši un nekad vairs nesatiks savus tuvos un mīļos… ja nu vienīgi sapnī.

Grupa JAUDA tika dibināta 2016. gadā Līvānos un muzicē pop-roka un alt-roka stilā. Apvienojot basa, bungu, ģitāras, vokālu un elektronisko skanējumu, grupa veido unikālu, dzīvu skanējumu gan ierakstos, gan koncertos. 2018. gada maijā iznāca grupas pirmais debijas albums “Durvis atvērtas”, kura tika iekļautas 12 dziesmas latviešu valodā. 2021. gadā grupa laida klajā savu otro albumu “Under water”, angļu valodā, 2022 gadā grupa izlaida mini albumu ar ar piecām zināmu latviešu dziesmu kaverversijām. Bet pašlaik grupa strādā pie sava jaunākā orģināl dziesmu albuma, kas iznāks 2024 gadā, dziesma tēvs ir singls no šī albuma.

JAUDA – tas nav stāsts par rozā brillēm, tas ir dzīves reālisms ar pelēkām dienām, skaistiem mirkļiem un īstām emocijām, kas tiek pasniegts uz muzikālas paplātes.
JAUDA ir spēks, kas ir katrā no mums – atliek tikai izdomāt, kā to pielietot.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit