Skip to content

Grupa “Jūk” aicina “Vadātājā” ar “Sklerozi”

“Skleroze” ir Sniedzes Prauliņas dziesma, kuras pamatā ir strīdos dzirdēti vārdi, frāzes un pārmetumi. Grupai “Jūk” šis ir pavisam oficiāls pieteikums eksistencei – pirmā dziesma, kas ierakstīta pilnā sastāvā, jau domājot par pirmo albumu.

Blakus Sniedzei grupā “Jūk” muzicē un dziesmas raksta Oskars Jansons, Edgars Šubrovskis, Raitis Viļumovs un Dina Skreitule (arī “Manta”, “Mortons”, “Suņa stunda” un “Hospitāļu iela” dalībnieki). Grupas tumšā folk-country stilistiku galvenokārt iedvesmojis Oskars Jansons, kurš žanra prasmes izkopis, ierakstot solo albumus “Montserrat” un “Cockroach Prophets”. Dziesmu “Skleroze” miksējis un ierakstījis Ingus Baušķenieks studijā BicycleSystems, māsterējis Edgars Skrāģis.

“Jūk” aicina uz koncertiem ceļojošajā festivālā “Vadātājs”, kura šīsvasaras pieturas sestdien, 16. jūnijā, būs Raunas Mazā skola, bet svētdien, 17. jūnijā – Ziemeru pils muiža. Tiem, kuriem izdosies apmeklēt abus pasākumus, būs iespēja redzēt arī mūziķus Elizabeti Balčus, Edgaru Mākenu, Kārli Kazāku un Maiju Ušču, Nadjas Bokovikovas dejas izrādi “Dievs vārdā Ņižinskis”, kinospeciālistes Lieni Lindi un Agnesi Loginu ar lekciju par nenovērtētajām latviešu filmām, komiķus Aivu Birbeli un Rūdolfu Kugrēnu, LKA studentu filmu izlasi un arī grupu “Jūk”. Abi pasākumi ir bez maksas!

Ceļojošais mūzikās un mākslas festivāls “Vadātājs” ir draudzīgs gan ģimenēm ar bērniem, gan jauniešiem. Ieeja pasākumā ir bez maksas, un festivāls gaida ikvienu, kuram ir interese par mūsdienu kultūras aktualitātēm. Festivālu organizē biedrība “HI” un to atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit