Skip to content

Grupa “Kautkaili” atgriežas ar nostalģisku dziesmu “Augam viens no otra projām”

Pašmāju grupa “Kautkaili” iesāk jaunu gadu ar singla “Augam viens no otra projām” izdošanu. Kā stāsta grupas dalībniece Kristīne Pāže: “Aizgājušajā gadā apzināti klusējām un nolīdām malā, lai radītu jaunu muzikālo materiālu, kas iedvesmots no pēdējā laikā piedzīvotā. Savukārt šo gadu plānojam muzikāli ražīgu un visa gada garumā dalīsimies ar jaunākajiem garadarbiem.”

Dziesma “Augam viens no otra projām” stāsta par neizbēgamu cilvēku atsvešināšanos vienam no otra. “Mēs visi esam kāda noteikta dzīves posma laikabiedri, taču pienāk brīdis, kad kopīgais pārtop atšķirīgajā. Notiek likumsakarīgas šķiršanās – vienam, ieilgušas pandēmijas seku iznākums, citam – gadiem augusi, neapzināta atsvešināšanās un individuāla attīstība. Dziesma aicina neieslīgt pārmetumos par paša gūtajām atziņām, pieņemot, ka vieni paliek uz vietas, bet citi dodas uz priekšu. “Kur ceļi toreiz krustojās, tur tie tagad lēni šķiras”,” tā dziesmas autore Kristīne Pāže.

Līdz ar singla iznākšanu, klajā nāk arī dziesmas video versija, ko veidojis kinematogrāfs Dāvis Dreiska.

 

Dziesma pieejama visās mūzikas straumēšanas platformās šeit – https://orcd.co/augam

Grupa “Kautkaili” ir Kristīne Pāže, Didzis Bardo un Kaspars Vizulis un tās pamatā ir eksperimenti ar nostalģiju mūzikā, sakausējot latviešu 90-to gadu alternatīvo popmūziku un pasaulīgu soulmūziku. Grupas dimants ir dziedātāja un dziesmu autore Kristīne, kuras samtainā balss un inteliģentās melodijas ieved vēl neiepazītā jūtu pasaulē.

Jau izdotās dziesmas ir iekarojušas Latvijas radiostaciju viļņus un dziesmas “Kaut kaili” video saņēmis “Zelta mikrofonu” kā labākais savā kategorijā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit